Voľné minúty či SMS správy už nie sú hlavým lákadlom pre zákazníkov. Čoraz viac z nich lipne na dátových balíkoch, ktorých ponuku mnohí operátori v poslednom období upravovali. Zmeny sa chystá spraviť aj Telekom, ktorý „odstrihne“ majiteľov Easy kariet od doterajších dátových balíkov. 

Koniec dátovým balíkom Surf

Podľa posledných informácií sa jeden z najväčších slovenských mobilných operátorov pripravuje na razantné zmeny objemov dát pri Easy kartách. Doterajšie dáta, ktoré mohli zákazníci s programom Surf 100, 500 a 1000 využívať, budú platné len do 19. septembra. Zmenu najviac pocítia majitelia väčších dátových balíkov ako Surf 1000, kde bolo dostupných 1000 MB dát za 5,99 € mesačne. V programe Surf 500 si mohli zákazníci aktivovať 500 MB za 4,99 € mesačne a najnižší program Surf 100 obsahoval len 100 MB za 1,99 € na 7 dní.

 

Nenechaj si ujsť
Prima oznámila svoje plány pre Slovensko. Chce zmeniť náš televízny trh skvelými filmami a produkciou

Po ukončení dostupnosti týchto dát tak majiteľ Easy karty bude musieť čakať na novú ponuku, ktorú Telekom aktuálne pripravuje. Dovtedy bude možné stále využiť denné dáta s objemom 200 MB za cenu 50 centov, ktoré sa dajú aktivovať aj niekoľkokrát do dňa. „Pripravujeme nové dátové balíky, predstavíme ich v najbližších týždňoch.“ – hovorca Telekomu, Peter Gálik. Zatiaľ nie sú známe množstvá dát, ktoré bude operátor v nových programoch ponúkať. Zákazníci tak budú musieť byť trpezliví a na novú ponuku si zopár týždňov počkať. Využívaš aktuálne niektorý z dátových balíkov Surf?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom