Teraz čítate
Rozhodnutie Telekomu zasiahne všetkých majiteľov Easy kariet. Operátor im zruší dátové balíky, no na oplátku pripraví niečo nové

Voľné minúty či SMS správy už nie sú hlavým lákadlom pre zákazníkov. Čoraz viac z nich lipne na dátových balíkoch, ktorých ponuku mnohí operátori v poslednom období upravovali. Zmeny sa chystá spraviť aj Telekom, ktorý „odstrihne“ majiteľov Easy kariet od doterajších dátových balíkov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Koniec dátovým balíkom Surf

Podľa posledných informácií sa jeden z najväčších slovenských mobilných operátorov pripravuje na razantné zmeny objemov dát pri Easy kartách. Doterajšie dáta, ktoré mohli zákazníci s programom Surf 100, 500 a 1000 využívať, budú platné len do 19. septembra. Zmenu najviac pocítia majitelia väčších dátových balíkov ako Surf 1000, kde bolo dostupných 1000 MB dát za 5,99 € mesačne. V programe Surf 500 si mohli zákazníci aktivovať 500 MB za 4,99 € mesačne a najnižší program Surf 100 obsahoval len 100 MB za 1,99 € na 7 dní.

 

zdroj fotografie: Pixabay

Nenechaj si ujsť
Prima oznámila svoje plány pre Slovensko. Chce zmeniť náš televízny trh skvelými filmami a produkciou

Po ukončení dostupnosti týchto dát tak majiteľ Easy karty bude musieť čakať na novú ponuku, ktorú Telekom aktuálne pripravuje. Dovtedy bude možné stále využiť denné dáta s objemom 200 MB za cenu 50 centov, ktoré sa dajú aktivovať aj niekoľkokrát do dňa. „Pripravujeme nové dátové balíky, predstavíme ich v najbližších týždňoch.“ – hovorca Telekomu, Peter Gálik. Zatiaľ nie sú známe množstvá dát, ktoré bude operátor v nových programoch ponúkať. Zákazníci tak budú musieť byť trpezliví a na novú ponuku si zopár týždňov počkať. Využívaš aktuálne niektorý z dátových balíkov Surf?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
19%
Neznášam to
75%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
  • Šimon Tomov

    Využívam SURF1000 a toto ma zasiahne poriadne.. no uvidíme, snáď prídu s niečím poriadnym :)

  • Roman Hric

    Chcelo by to balik s aspon 3 GB dát,pretoze tieto sucasne ponuky nereflektuju dnesnu dobu.Smiesnych 500 MB ci 1GB je ako z doby kamennej.