Štart novej firmy môžeme spojiť s pozitívnou energiou, vierou v úspech a mnohými ďalšími príjemnými povinnosťami. Jednou z nich je určite aj výber nových pracovných notebookov, s ktorými vám bude práca šľapať ako po masle.

Presne takýmto notebookom je aj novinka od Lenova – ThinkBook, ktorá v sebe spája nekompromisný výkon biznisových ThinkPadov s eleganciou notebookov Yoga. Jedná sa tak o pracovný nástroj určený pre ľudí, ktorí svoju prácu milujú a robia ju so štýlom.

Hlavnou súčasťou moderného dizajnu je celohliníkové telo s tenkým, iba 5,5 mm rámčekom displeja, ktorý ohraničuje 13,3 palcový FHD displej s technológiou Dolby Vision™ HDR. Tento displej má tak veľký multimediálny talent, že svoje obľúbené filmy a seriály už nebudete chcieť pozerať na ničom inom.  Ten je navyše doplnený kvalitným ozvučením HARMAN s podporou Dolby Audio™, vďaka čomu si k špičkovému zobrazeniu vychutnáte aj teatrálne ozvučenie. Dojem kvality a robustnosti dotvárajú aj voliteľne podsvietená klávesnica odolná voči poliatiu. 

Svoju príbuznosť s rodinou Thinkpad tento notebook nezaprie ani úspešným absolvovaním mnohých testov kvality a spoľahlivosti ako sú ochrana proti poliatiu pre až 60ml kvapaliny, výdrž voči extrémnym teplotám a vibráciám. Zinkový pánt disponuje technológiou práškového kovu, aby vydržal 25 000 otvorení a zatvorení a je pokrytý vzácnymi kovmi pre zvýšenú odolnosť proti korózii a optimalizáciu WiFi signálu.

Lenovo ThinkBoook je však aj o bezpečnosti a jednoduchosti používania. Tlačidlo napájania tak slúži aj ako čítačka odtlačkov prstov, vďaka ktorej sa v okamihu dokážete prihlásiť do systému.

Pre lepšie súkromie poslúži šikovná krytka webkamery ThinkShutter. Vstavané funkcie zabezpečenia navyše ochránia aj vaše citlivé firemné dáta. Predvolený dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše dáta a prácu v spolupráci so zabezpečovacími funkciami Windows 10. V priloženom videu sa dozviete ako Lenovo ThinkBook pomáha s každodennými radosťami a strasťami v podnikaní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú