Xiaomi svetu už roky ukazuje, že sa nezastaví a svoje portfólio domácich produktov neustále zveľaďuje o veľmi zaujímavé novinky. Jeden z najzaujímavejších je robotický vysávač prvej generácie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Populárny smart spotrebič od Xiaomi bojuje s konkurenciou vo veľkom štýle. Prichádza v modernom bielom farebnom vyhotovení s okrúhlym telom a ďalším vybavením, ktoré žiadnemu poriadnemu vysávaču nesmie chýbať.

Lepšiu ponuku na trhu nenájdeš

robotický vysávač

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi z českého skladu za 255 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Len vďaka kupónu, ktorý nájdeš vo FonTech Shope ho môžeš získať za mimoriadne nízkych 255 . Kupón je však platný len pre prvé štyri objednávky. Rozhodne by si tak nad kúpou nemal dlho rozmýšľať. Obávať sa nemusíš ani ďalších colných poplatkov, keďže vysávač sa už nachádza v poľskom sklade. Môžeš tak rátať s expresnou dopravou v priebehu 2 až 5 dní.

Najlepší vo svojej kategórii

robotický vysávač

Pravdepodobne najväčšou dominantou vysávača je laserová detekcia vzdialenosti, pomocou ktorej dokáže snímať celé svoje okolie. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Tieto senzory sa postarajú o dokonalú efektivitu práce, keďže s ich pomocou sa vysávač dostane do každého jedného kútu a nespadne z vyvýšených miest.

robotický vysávač

Nechýba ani možnosť spárovania s aplikáciou a nastavenie pravidelného vysávania. Vo vnútri nájdeš masívny ventilátor so sacou silou 1800 Pa, ktorej neujde ani tá najmenšia čiastočka prachu. 5200 mAh batéria zaručí 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo je ekvivalent 250 povysávaných m2. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu. 

Takto v košíku aplikuješ kupón:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
34%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
16%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]