Už na začiatku budúceho roka na Slovensko dorazí streamovacia služba HBO Max, ktorá nahradí existujúcu platformu HBO Go. Pôjde o veľkú vec – HBO Max ponúkne až štvornásobne viac obsahu a prinesie mnohé vylepšenia, navyše sa tak udeje za atraktívnych cenových podmienok. Zhrnuli sme všetko podstatné, čo o HBO Max musíš vedieť.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Čo je HBO Max?

HBO Max je nová streamovacia služba, ktorá na Slovensku už o pár mesiacov vystrieda existujúcu platformu HBO Go. Za HBO Max stojí mediálna skupina WarnerMedia, pod ktorú spadá aj známe filmové štúdio Warner Bros. Práve na jeho obsah prichádzajúca platforma vo veľkom spolieha – štúdio má na konte množstvo známych filmov aj sérií ako Harry Potter, Pán prsteňov, Matrix a každý rok produkuje atraktívny filmový obsah, ktorý je následne zaradený aj do knižnice služby.

Warner Media

Nová platforma sa opiera aj o bohatú televíznu produkciu a ponúka ako populárne sitkomy (Priatelia, Teória veľkého tresku…), tak aj seriálové megahity (Hra o tróny, Sopranovci, Sex v meste…). Spoločnosť investuje nemalé peniaze aj do tvorby exkluzívneho obsahu, tzv. Max Originals, ktorých tvorbu navyše podporuje aj na lokálnej úrovni. Atraktívnou devízou pre slovenského diváka môže byť aj lokalizácia veľkej časti obsahovej ponuky do slovenčiny a češtiny, a to aj vrátane dabingu.

V Európe bude služba spustená 26. októbra – najprv v severských krajinách, ku ktorým sa pridá Španielsko a Andorra. Začiatkom budúceho roka bude služba expandovať aj do krajín Strednej a Východnej Európy, vrátane Slovenska. Do piatich rokov má byť služba postupne dostupná v celkovo 190 krajinách sveta.

Koľko bude HBO Max stáť?
Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú