Už sme si tak nejak zvykli, že Apple občas príde s nejakou hlúposťou, ktorú ešte predáva za prehnané ceny. Posledným takýmto prírastkom je kožené puzdro pre nedávno predstavený iPad stylus. 

Kožené púzdro pre tento stylus je dodávané v štyroch rôznych farbách – modrá, sivá, hnedá a čierna. Apple si zaň pýta až 29 dolárov, čo je skutočne dosť veľa na to, že v podstate nič extra nedokáže, teda okrem estetickej funkcie. Hoc je nepochybne aj kvalitne vyhotovené a nezabudlo sa ani na detaily, no stále je to len obal. Omnoho užitočnejšou vecou je kožený obal pre iPad Pro, ktorý obsahuje vstavaný držiak pre stylus.

zdroj fotografie: Apple

Ten je vyrobený rovnako precízne, no v tomto prípade sa už jedná o užitočnú vec. Na jednej strane chráni stylus a na druhej hlavne tablet, ktorého cena atakuje 800 €. No keďže sa jedná o Apple produkt, cena je aj v tomto prípade vysoká, a to presne 129 dolárov. Samozrejme, tieto produkty majú pre niekoho kľúčový význam v ochrane drahých produktov amerického výrobcu, avšak minimálne ten obal na stylus je poriadne prestrelená „hračka“.

styluszdroj fotografie: Apple

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú