Niet pochýb o tom, že spoločnosť Samsung je tou, ktorá sa snaží udávať trendy na poli technológií. Naposledy tomu tak bolo pri predstavení Galaxy S8, kde bolo prezentovaných hneď niekoľko inovácií ako Infinity displej, vlastný hlasový asistent Bixby alebo zariadenie DeX. Najnovšie správy hovoria o tom, že Samsung by premiérovo mohol použiť duálny fotoaparát.

Jeseň minulého roku priniesla veľký škandál v podobe vybuchujúcich batérií v Note 7. Samsung na to zareagoval dvoma zvolávacími akciami, až musel nakoniec zariadenia úplne stiahnuť z trhu. Ten ale úplne z pultov nezmizne. Len prednedávnom sme ti priniesli informáciu, že Samsung urobil v modeli určité zmeny a bude sa znova predávať. Koniec koncov, aj uvedeniu modelu S8 predchádzalo precízne testovanie batérií, aby sa podobný škandál už nezopakoval.

Nedávny koncept Galaxy Note 8

Zdroj fotografie: Screenshot/YouTube

Samsung Galaxy S8 najlacnejšie na Slovensku

Na radu Note našťastie nezanevrel. Predsa sa jedná o jeden z najobľúbenejších modelov. Povesť sa bude snažiť napraviť už na jeseň, kedy má byť predstavený Note 8 s prívlastkom Great. Ten by mal prísť s ešte väčším Infinity displejom a užitočným stylusom S Pen. Mnoho fanúšikov dúfa aj v nasadenie duálneho fotoaparátu. Podľa viacerých prototypov mal duálny fotoaparát obsahovať aj Galaxy S8, no ten nakoniec prišiel s jedným objektívom. Užívateľ na Twitteri pod menom @mmddj_china tvrdí, že prvým Samsung smartfónom by mal byť práve Note 8. Ten by mal obsahovať aj čítačku odtlačkov prstov pod displejom, ktorú mal takisto obsahovať aj Galaxy S8, avšak kvôli komplikáciám od toho nakoniec upustil.

O pár hodín na to ale pridal nový status, v ktorom tvrdí, že duálny fotoaparát ponesie Galaxy C. Žeby Samsung plánoval novú radu smartfónov ? Na náčrte môžeš vidieť dvojicu vertikálne uložených šošoviek.

Ako je vo zvyku, čím bližšie je predstavenie nového modelu, tým viac nových informácií sa dostáva na internet. Či bude fotoaparát použitý v Note sérii, alebo sa dočkáme predstavenia úplnej novej rady smartfónov, sa dozvieme už čoskoro. Najbližšie predstavenie vlajkovej lode Samsungu sa má konať na jeseň, kedy sa očakáva práve Galaxy Note 8. Uvidíme, či sa informácie potvrdia a s akými ďalšími novinkami nás juhokórejsky gigant prekvapí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom