Teraz čítate
Prvý dizajnový koncept Xiaomi Mi MIX 2 poukazuje na zahnutý displej, ktorý pokrýva celú prednú časť smartfónu

banner-mi-mix
Od predstavenia revolučného modelu Mi MIX uplynul len veľmi krátky čas, no zdá sa, že výrobca chce svoje dielo ešte zdokonaliť ďalším nástupcom. Na internet sa dostali prvé rendery, ktoré odhaľujú, ako by mohol nový Mi MIX 2 vyzerať. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Stane sa realitou displej, ktorý pokryje 100% prednej strany smartfónu? Xiaomi už na tom môže pracovať, aspoň podľa nového konceptu, ktorý prezrádza možný dizajn budúceho modelu Mi MIX 2. Už samotný Mi MIX je skutočnou technologickou a dizajnovou pochúťkou, ktorú chce výrobca ešte vylepšiť.

Xiaomi Mi MIX môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

koncept-mi-mix-2-2
zdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Pozrite si nový koncept dizajnu Huawei P10 s bezrámikovým a sekundárnym displejom

Klebety hovoria o rovnako veľkom displeji aj pri novej MIX 2-ke, no tentokrát má prísť až v 100%-nom pomere ku telu novinky a až 2K rozlíšením. Xiaomi pri návrhu ochudobnil svoj Mi MIX o duálny fotoaparát, čo sa v nadchádzajúcom modeli zrejme zmení, aj keď rendery ukazujú iba jednu šošovku fotoaparátu.

koncept-mi-mix-2-3
zdroj fotografie: Gizmochina

K ďalšej špičkovej výbave bude patriť aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý bude zabudovaný pod displejom a tiež aj nový operačný systém Android 7.0 Nougat. Na ňom má byť postavená najnovšia MIUI 9 nadstavba, ktorú Xiaomi už vyvíja. Ďalšie rendery si môžete pozrieť v priloženej galérii. Samozrejme, nejedná sa o reálnu podobu smartfónu, ide len o koncept smartfónu vytvorený fanúšikom čínskeho výrobcu.

Páčil by sa vám takýto dizajn nového Xiaomi Mi MIX 2?

koncept-mi-mix-2-5

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
38%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk
  • Fujara

    Neviem ci je reálne vyrobiť telefon s takýmto displejom..

  • Pali

    ešte niečo zrobiť s tou prednou kamerou a môže byť.. lebo tak to bude dosť nepraktické si myslím a ľahko zlomiteľné

  • peterpan

    podla mna ak tento fon vydaju skor ako v aprili-maji nepride resp nebude predstaveny ,urcite tam daju ked tak uz novy snapdragon 835