banner-mi-mix
Od predstavenia revolučného modelu Mi MIX uplynul len veľmi krátky čas, no zdá sa, že výrobca chce svoje dielo ešte zdokonaliť ďalším nástupcom. Na internet sa dostali prvé rendery, ktoré odhaľujú, ako by mohol nový Mi MIX 2 vyzerať. 

Stane sa realitou displej, ktorý pokryje 100% prednej strany smartfónu? Xiaomi už na tom môže pracovať, aspoň podľa nového konceptu, ktorý prezrádza možný dizajn budúceho modelu Mi MIX 2. Už samotný Mi MIX je skutočnou technologickou a dizajnovou pochúťkou, ktorú chce výrobca ešte vylepšiť.

Xiaomi Mi MIX môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

koncept-mi-mix-2-2
zdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Pozrite si nový koncept dizajnu Huawei P10 s bezrámikovým a sekundárnym displejom

Klebety hovoria o rovnako veľkom displeji aj pri novej MIX 2-ke, no tentokrát má prísť až v 100%-nom pomere ku telu novinky a až 2K rozlíšením. Xiaomi pri návrhu ochudobnil svoj Mi MIX o duálny fotoaparát, čo sa v nadchádzajúcom modeli zrejme zmení, aj keď rendery ukazujú iba jednu šošovku fotoaparátu.

koncept-mi-mix-2-3
zdroj fotografie: Gizmochina

K ďalšej špičkovej výbave bude patriť aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý bude zabudovaný pod displejom a tiež aj nový operačný systém Android 7.0 Nougat. Na ňom má byť postavená najnovšia MIUI 9 nadstavba, ktorú Xiaomi už vyvíja. Ďalšie rendery si môžete pozrieť v priloženej galérii. Samozrejme, nejedná sa o reálnu podobu smartfónu, ide len o koncept smartfónu vytvorený fanúšikom čínskeho výrobcu.

Páčil by sa vám takýto dizajn nového Xiaomi Mi MIX 2?

koncept-mi-mix-2-5

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP