O nástupcovi populárneho phabletu strednej triedy od Xiaomi, Xiaomi Redmi Note 2, sa toho popísalo už veľa. Teraz sa do našej e-mailovej schránky dostali exkluzívne fotografie údajného Xiaomi Redmi Note 2, ktoré nám poskytol e-shop iBuygou.com.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Uniknuté fotografie podľa nášho zdroja zobrazujú pripravovaný phablet Xiaomi Redmi Note 2. Súčasný Xiaomi Redmi Note prichádza s plastovým telom a nie veľmi atraktívnym dizajnom. Ako si môžeme všimnúť na fotografiách, údajný Redmi Note 2 prichádza s oveľa atraktívnejším dizajnom a vyzerá to tak, že aj s kovovým telom, resp. rámom, ktorý lemuje celé zariadenie.


Xiaomi Redmi Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z dostupných informácií tiež môžeme odhadnúť, že sa jedná o 5,5-palcový phablet, ktorý sa v niektorých aspektoch podobá na minuloročný TOP model Xiaomi Mi4. V hornej časti môžeme vidieť 3,5 mm jack pre slúchadlá a pravdepodobne aj IR Blaster alebo infraport, ktorý slúži na ovládanie domácich spotrebičov. Na pravej strane potom vidíme tlačidlo vypnutia/zapnutia zariadenia a tiež tlačidlo pre reguláciu hlasitosti. Tie budú pravdepodobne taktiež z kovu. Spodná strana obsahuje microUSB konektor, zadná zasa šošovku fotoaparátu s neznámym rozlíšením, LED blesk, logo výrobcu a hlavný reproduktor.

Bohužiaľ, okrem týchto nepotvrdených fotografií nevieme nič iné. Môžeme len špekulovať, s akým hardvérom príde nový Xiaomi Redmi Note 2. Zdroj uvádza 64-bitový Qualcomm procesor (Snapdragon 615?), 2 GB RAM a 13 MPx fotoaparát. Podľa hrúbky zariadenia môžeme tiež usúdiť, že príde s pomerne veľkou batériou. Zatiaľ nie je známe, kedy by mohol byť nový Redmi Note 2 predstavený. Sledujte nás aj naďalej a určite sa dozviete viac.

Zdroj: iBuygou.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú