Nádherný smartfón ZUK Edge sa ešte ani nestihol ohriať na trhu a už sa na verejnosť dostali prvé rendery jeho nástupcu. Aktuálny model aj napriek označeniu „Edge“ nepriniesol zahnuté okraje displeja. To však môže zmeniť jeho nástupca s označením Edge 2, ktorý okrem iného dostane aj duálny fotoaparát.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prednedávnom sa na verejnosť dostali prvé informácie o nástupcovi modelu Edge a teraz prichádza šanca pozrieť si jeho možnú podobu aj na nových renderoch. Na nich sa však nenachádza len obyčajná verzia. ZUK Edge 2 je na renderoch totiž zobrazený v špeciálnej edícií, ktorá sa podobá na verziu Hatsune Miku od Xiaomi. Téma, ktorá je v dizajne nového ZUK-u zakomponovaná, nesie názov Luo Tianyi. Nástupca by už mohol obhájiť svoje označenie „Edge“, keď prinesie po stranách zahnuté okraje displeja.

zdroj fotografie: Gizmochina

Jeho dizajn je spracovaný podobne ako pri aktuálnom modeli. Vyzerá to tak, že snímače fotoaparátov sú od seba dostatočne vzdialené. Snímky nám ďalej odhaľujú aj laserové zaostrovanie, ktoré sa nachádza priamo pod duálnym fotoaparátom. Veľkosť zahnutého displeja zatiaľ nie je známa, no už z prvého pohľadu vidieť, že okraje obrazovky sú po stranách vskutku minimálne. Povráva sa, že zobrazovací panel môže prísť s uhlopriečkou 5,7″ alebo až 5,9″.

zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
ZUK Edge oficiálne: Prvá plnohodnotná konkurencia pre Xiaomi Mi MIX

Pre lepšie ovládanie sú tlačidlá hlasitosti a napájania umiestnené nižšie. Zatiaľ nie sú dostupné žiadne oficiálne informácie, no nič nie je stratené. Na renderoch sú zobrazené 3 farebné verzie – modrá, čierna a biela farba. Aj keď je ZUK Edge na trhu iba krátko, nie je vylúčené, že výrobca môže spustiť výrobu jeho nového nástupcu. Ten by zákazníkov mohol zaujať omnoho viac a zvlášť, ak by prišiel v takejto špeciálnej verzii.

zdroj fotografií: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
67%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]