Predstavenie nových vlajkových lodí od Samsungu už klope na dvere a z doterajších únikov poznáme takmer kompletné špecifikácie novinky. Včera sa na internete objavili prvé reálne fotografie Samsung Galaxy S20+, ktoré iba potvrdzujú vzhľad, o ktorom sa vo veľkom hovorilo.

Fotografie sa objavili na fóre XDA-developers a ich autorom je používateľ Max Weinbach. Zhotovených záberov nie je veľa, no v podstate ukazujú všetko, čo zatiaľ potrebujeme vedieť, Na fotografiách teda vidíme Galaxy S20+ z prednej a zadnej strany.

Na prednej sa vyníma obrovský bezrámikový displej s kruhovým výrezom v hornej strednej časti a vyzerá to tak, že displej bude po bočných stranách o čosi menej zahnutý, ako sme na to boli zvyknutí doteraz pri starších modeloch vlajkovej série Galaxy S, píše AndroidPolice.

XDA-developers/ Max Weinbach

Zadná strana je predovšetkým miestom pre hlavný fotoaparát, ktorý má v tomto prípade až 4 snímače. Hlavný snímač by tak mal dostať rozlíšenie 108 MPx a pri špecifických záberoch by mu mal napomáhať ultra-širokouhlý snímač, teleobjektív a v poslednom rade premiérovo aj makro snímač pre čo najdokonalejšie zábery zblízka. Štvorica snímačov je umiestnená v ľavom hornom rohu v obdĺžnikovom rámiku, ktorý tiež podľa fotografií mierne vytŕča. Okrem objektívov sa v ňom nachádza aj LED blesk.

XDA-developers/ Max Weinbach

Zhotovené fotografie ďalej odhaľujú, že Samsung sa aj naďalej drží používania svojho „obľúbeného“ Bixby tlačidla. Pri novej sérii vlajkových lodí sa taktiež špekulovalo, že spoločnosť už nebude vydávať 4G a 5G verzie separátne, ale uvidíme už iba 5G modely.

Fotografie však nasvedčujú tomu, že aj tento rok ešte budú mat používatelia na výber medzi 4G a 5G verziou, pretože na zábere svieti označenie zariadenia ako „Samsung Galaxy S20+ 5G“. Oficiálne predstavenie noviniek je naplánované na 11. februára. Ak sa chceš dozvedieť viac o všetkých pripravovaných vlastnostiach Samsung Galaxy S20, navštív náš samostatný článok, kde sme sa mu venovali podrobne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom