banner-redmi-note2
Jeden z tých známejších čínskych výrobcov Ulefone v žiadnom prípade nechce zaostať za konkurenciou a tak vo svojom rukáve má pre verejnosť jedno veľké prekvapenie. Nový top model sa poodokryl verejnosti skoro v celej svojej kráse. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová vlajková loď má zatiaľ neznámy názov, no už teraz vieme niektoré veľmi dôležité špecifikácie, ktoré nám dávajú veľmi jasný obraz o tom, aký bude vlastne ten “neznámy“ Ulefone. Prednej strane by mal dominovať 5,5-palcový 2K displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Výkon obstará novo predstavený procesor Mediatek Helio P10 a 4 GB RAM pamäte. Dočkať by sme sa mali aj 32 GB interného úložiska už v základe. Po konštrukčnej stránke ponúkne novinka z dielne Ulefone naozaj to najlepšie.

2
Dominantným prvkom je hliník v spojení s unibody konštrukciou, ktorá mierne pripomína nový iPhone 6S. Skúsenejší fanúšik však vidí aj miernu podobu s nedávno predstaveným Huawei Mate S. Bohužiaľ, viac informácií sme sa nedozvedeli, no dúfame, že spoločnosť bude pravidelne zásobovať verejnosť novými informáciami.

3

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú