Pripravovaný smartfón od Meizu so zakriveným displejom ponúkne nové FlymeOS 6

banner-pro-5Posledné týždne boli pre firmu Meizu úspešné. Na trh poslali tri nové modely – Pro 6, M3 Note a M3, pričom všetky novinky si vedú veľmi dobre. No spoločnosť sa už pozerá aj do budúcnosti. Na povrch totiž vyplávali ďalšie detaily o novom high-ende od Meizu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Minulý týždeň uverejnil insider v spoločnosti Meizu sériu fotografií pripravovaného smartfónu. Na nich bol jasne viditeľný najmä zahnutý displej. Spolu s nimi sme sa dozvedeli informáciu, že pod jeho kapotou nájdeme jeden z najsilnejších procesorov na trhu, Exynos 8890 od Samsungu. Dnes je tu záhadný insider opäť, tentokrát so snímkou konverzácie s CEO Meizu, pánom Huangom Zhangom. V konverzácii je potvrdená existencia zariadenia a tiež niekoľko zaujímavých detailov.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu zakriveny telefon screenshot

Jeden z nich sa týka názvu zariadenia. Podľa CEO Meizu sa nebude volať Meizu Pro 6 Edge. Akýkoľvek názov smartfón ponesie, jeho súčasťou určite nebude slovo „Edge“. Ďalší dôležitý detail sa týka softvéru. Svoju premiéru totiž zažije nová verzia nadstavby FlymeOS, FlymeOS 6. Z toho sa dá vyvodiť aj približný dátum vydania. Ten síce nebol oficiálne naznačený, ale minuloročný FlymeOS 5 bol vydaný v septembri. Druhá polovica tohto roka sa zdá byť teda logickým tipom. Cena zariadenia by sa mala pohybovať okolo 410 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]