Pripravované LeEco Le 2S ohúri nádherným bezrámikovým displejom a prepracovaným dizajnom!

banner-le2Zopár dní dozadu sme priniesli správy o novom počine z dielne čínskej spoločnosti LeEco. Nové zariadenie s názvom LeEco Le 2S má byť akousi vylepšenou verziou modelu Le 2. Doteraz sa objavilo viacero správ o vylepšení špecifikácií, no najnovší únik odhaľuje aj zmeny kozmetického charakteru. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšie správy pochádzajú z rôznych zdrojov a týkajú sa hlavne dizajnu novinky. Na fotografiách je zachytená predná a rovnako aj zadná strana zariadenia. Prvá z fotografií pochádza zo sociálnej sieti Weibo a odhaľuje nám super-tenké rámiky po stranách displeja nového Le 2S. Vyzerá to teda tak, že sa spoločnosť konečne poučila zo svojich chýb a najnovšie zariadenia nebudú disponovať rozmernými bočnými rámikmi. Ďalšia fotografia pochádza z XDA a ukazuje nádherné spracovanie zadnej strany spolu s prepracovaným dizajnom plastových predelov antén. Po Meizu Pro 6, ktoré prišlo s podobným riešením ako prvé, sa týmto konštrukčným riešením inšpirovalo viacero zariadení, ako napríklad aj pripravované Vernee Mars. Ako sa očakávalo, telo LeEco Le 2S bude vyrobené z kvalitného kovu a fotografia potvrdzuje, že sa dočkáme aj zlatej farebnej varianty.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Le-2s-narrow-bezels

le-2s-loop-antenna-design-back

TIP: LeEco plánuje predstaviť nový LeEco Le 2S, prísť by mohol s 8 GB RAM pamäťou!

Predošlé úniky špecifikácií priniesli správy o integrácií procesora Snapdragon 821 od amerického Qualcommu. Tomu by mala asistovať neuveriteľná 8 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko. Netreba však zabúdať na to, že Le 2S by malo byť zariadenie strednej triedy a tieto high-end špecifikácie vôbec nemusia byť pravdivé. Správa, že zariadenie má byť predstavené 7. septembra sa však zmenila a odhalenie sa očakáva skôr 9. septembera.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
44%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
11%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]