Netflix plánuje aj naďalej budovať na úspechu ich dokumentárneho seriálu Tiger King: Murder, Mayhem and Madness. Ten sa pred niekoľkými týždňami mohol tešiť nesmiernej obľube aj u nás, a preto rozhodnutie vytvoriť samostatný hraný seriál je vcelku pochopiteľné. Variety sa však dostalo k exkluzívnym informáciám, ktoré odhaľujú herca v hlavnej úlohe.

Novinka sa bude volať Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild a rolu excentrického majiteľa zoo si v nej strihne obľúbenec Hollywoodu, Nicolas Cage. Príbeh ôsmich epizód bude zasadený pred udalosti predstavené v bizarnom dokumentárnom počine, ktoré sa budú sústrediť na zrod persóny Joea Exotica.

Zatiaľ čo je Nicolas Cage známy exkluzívnymi rolami v najznámejších filmoch všetkých čias, rola Joea Schreibvogela bude jeho regulárne prvou seriálovou postavou. Držiteľ Oscara sa mnohým vryl do pamäte ako ikonickými postavami z vysoko hodnotených filmov, tak aj tragickými výstupmi v najhoršie hodnotených tituloch.

Práve táto binárnosť herca by mohla dodať pripravovanej novinke riadny šmrnc a ponúknuť divákom ešte šialenejší zážitok ako v prípade pôvodného seriálu.

Prečítaj si tiež
Jeden z najlepších seriálov na HBO odštartoval 5. sériou. Príbeh vysokej politiky je ešte dramatickejší

Na hranom seriáli momentálne pracuje Imagine Television Studios a CBS Television Studios. Seriál by mal byť predstavený v najbližších dňoch a keďže Netflix považuje seriál za ohromný úspech, ktorý k obrazovkám priniesol v prvých desiatich dňoch takmer 35 miliónov divákov, s najväčšou pravdepodobnosťou sa Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild dočkáme práve tam.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom