Dva dni po našej premiére a jeden deň po tej americkej, sága Star Wars už pravdepodobne pozná svoj koniec. Pardón, mysleli sme ságu Skywalkerovcov, Star Wars tu s nami ešte niekoľko rokov vydrží.

Ak ste ale ôsmu epizódu ešte nevideli, nebojte sa, v tomto článku vám nič nevyzradíme. Všetci predsa vieme, že epizóda IX príde. No a taktiež vieme, že sa o ňu postará chlap, ktorý túto ságu po 30 rokoch znova prebral k životu.

J.J. Abrams už má hotový príbeh pre Epizódu IX!

Dnešný, respektíve, včerajší deň sa pre režiséra J.J. Abramsa zapíše ako jeden z najdôležitejších. Práve v tento deň má totižto Lucasfilmu Abrams priniesť jeho príbeh záverečnej epizódy. Nie scenár, ale príbeh. S kompletným ukončením Skywalkerovej ságy, vyriešenými osudmi nových a starých postáv a vysvetlenými vecami z predošlých dvoch dielov. O týchto veciach sa teda počnúc dneškom začne oficiálne rozprávať na zasadačkách vo Walt Disney štúdiu a Lucasfilm štúdiu.

Pochopiteľne, Abrams má toho na pleciach vážne dosť, ale ak je tu niekto, kto by túto ságu vedel ukončiť, je to práve on. Najnovšia trilógia Star Wars sa zatiaľ môže pýšiť ako najrozmanitejšia, keďže prakticky všetkých fanúšikov rozdelila na rozdielne tábory. O najnovšej osmičke a zároveň aj sedmičke si tu však ešte čo to povieme, takže určite nás sledujte. Každopádne, toto oznámenie znamená, že scenár sa posúva do ďalšej fázy, čo je určite dobre.

Po predstavení príbehu sa ešte určite bude musieť ozvať Lucasfilm, či so všetkým súhlasia, no to pri mene ako Abrams berieme ako samozrejmosť. Ten dokonca o tejto epizóde povedal to, že je to príliš dobré na to, aby to odmietol. My hlavne dúfame, že všetko ohľade príbehu dopadne tak, ako má a tak, ako nám od roku 2015 scenáristi sľubujú. Lebo ak nie a na niečo sa príbehovo nebodaj zabudne, epizóda IX by drasticky zmenila tie predošlé, ktoré už ako isto viete, mieria k veľkým odpovediam.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom