Marvelovka Eternals k nám síce dorazí až 4. novembra, no jeho pondelková slávnostná premiéra v Los Angeles už stihla vyvolať poriadny rozruch. Postarala sa o to záverečná potitulková scéna, ktorá ukázala nového superhrdinu s tvárou britskej superstar.

Článok nižšie obsahuje dôležitý spoiler z filmu Eternals 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Redaktor prestížného portálu Variety, Matt Donnelly, ihneď po premiére uverejnil na Twitteri status, ktorým dokonale prekvapil viacero fanúšikov MCU. Titulková scéna novej Marvelovky prezradila, že sa do tímu Eternals pripojí britská popová hviezda Harry Styles.

MCU tak tentokrát šikovne zatajilo meno herca svojho ďalšieho superhrdinu až do premiéry filmu, čo nie je bežné, obzvlášť pri sile sociálnych sietí a filmových magazínov, ktoré zväčša takéto veľké mená vedia vopred odhaliť.

Spevácka hviezda, ktorá si už herectvo vyskúšala vo vojnovom filme Dunkirk, by sa mala zhostiť role superhrdinu Erosa, alias Starfox. V komiksovej predlohe vystupuje Eros ako brat mocného Thanosa a zároveň člen skupiny Eternals a Avengers, ktorým podľa predlohy viackrát pomáhal v boji.

Rovnako ako jeho brat pochádza z planéty Titan. Jeho postavu vytvorili Jim Starlin a Mike Friedrich ešte v roku 1973 a obdarovali ho obrovskou silou a jedinečnou schopnosťou manipulovať s emóciami ostatných.

Marvel popisuje Erosa ako člena skupiny Eternals, ​​ktorý miluje život, dobrodružstvo a romantiku a získal prezývku Srdcový rytier, čo symbolizuje jeho záľubu zvádzať ženy za pomoci svojej jedinečnej schopnosti ovládať emócie žien. Angažovanie lámača ženských sŕdc Harryho Stylesa by tak v tomto prípade nemuselo byť prekvapením.

V súčasnej dobe nie sú pochopiteľne k dispozícii žiadne ďalšie podrobnosti o tom, kedy by sa Harry Styles v roli Erosa mohol prvýkrát ukázať divákom. Po zverejnení o jeho spojitosti s postavou Erosa sa okamžite vyrojili špekulácie, že by to mohlo byť pokračovanie filmu Strážcovia galaxie 3 alebo Eternals 2.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú