Pred mesiacom sme informovali o novom bizarnom traileri na nový diel The Grand Tour. Špeciálna časť mala v prostredí streamovacej služby Prime Video vyjsť oficiálne až zajtra, no na základe príspevku  na Facebooku A Massive Hunt nájdeš v ponuke už dnes.

V tomto špeciáli sa trojica Hammond, Clarkson a May pozrú na ostrovy Réunion a Madagaskar. Ich úlohou bude hľadať skrytý pirátsky poklad, k čomu im dopomôžu poriadne šialené a hlavne modifikované vozidlá. Pokiaľ si fanúšikom moderátorov už od ich pôsobenia v Top Geare, bizarný špeciál si nemôžeš nechať ujsť.

V prípade, že si doteraz na svojej aktuálnej platobnej karte nevyužil benefit siedmich testovacích dní služby Prime Video, novú časť si môžeš pozrieť úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať novou kartou na Amazone a testovací týždeň automaticky začne.

Ako sa registrovať?
  • Otvor službu Prime Video a klikni na možnosť „Start your free trial“
  • Ak si sa zatiaľ nezaregistroval, stránka ťa presmeruje na ponuku s registráciou
  • Nezabúdaj, že služba si pri registrácii požaduje platobnú kartu. Bez nej Prime Video neaktivuješ ani na 7-dňovú skúšku
  • Po zdarnom finalizovaní registrácie si môžeš všetky exkluzívne tituly, teda aj The Grand Tour, užiť bez obmedzení

Ako v prípade snáď všetkých podobných služieb, po skončení skúšobnej lehoty si Amazon automaticky stiahne mesačný poplatok, ktorý v tomto prípade činí 5,99 €. Pokiaľ teda v pokračovaní konzumovania obsahu nehodláš pokračovať, určite si predplatné zruš okamžite po registrácii.

Ako zrušiť predplatné a jeho automatickú obnovu?
  • V hornej časti obrazovky klikni na informácie o svojom účte a následne na nastavenia
  • V sekcii „Your account“ klikni na políčko „End Membership“
  • Služba sa ťa spýta, či si si týmto rozhodnutím istý, kedy ty musíš zvoliť možnosť „End on…“

Streamovanie obsahu skrz Prime Video pritom bude fungovať ešte nasledujúce dni, a to aj napriek tomu, že si predplatné hneď zrušil. Okamžitým zrušením predplatného sa tak aspoň poistíš, že si Amazon nestiahne na ôsmy deň peniaze z karty.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP