Výrobcovia smartfónov do svojich najnovších modelov vkladajú tie najlepšie komponenty, no v posledných mesiacoch akosi „zabúdajú“ na 3,5 mm audio jack. Ak teda ani tvoj inteligentný telefón nedisponuje týmto kúskom hardvéru, výbornou alternatívou je napríklad tento šikovný prehrávač.

Každý z výrobcov odôvodňuje absenciu audio jacku inak. Niektorí ho odstránili, aby uvoľnili miesto v útrobách pre iné komponenty. Iní zas chceli používateľom priniesť vyššiu kvalitu hudby prostredníctvom nového USB-C portu, ktorý podporuje bezstratový prenos zvuku. Slúchadiel s takýmto konektorom je však žalostne málo a mnoho zákazníkov stále dáva prednosť overenému 3.5 mm jacku. Pokiaľ tvoj smartfón nie je týmto jackom vybavený, máme pre teba skvelé riešenie v podobe hudobného prehrávača XDUOO X2.

XDUOO X2zdroj fotografie: Cafago

Kúpiť prehrávač XDUOO X2 za 31 €
Kupón V1266

Či si športovec, alebo len milovník kvalitnej hudby a nerád používaš Bluetooth slúchadlá, tak vedz, že toto zariadenie má v sebe všetko, čo od neho očakávaš. Svoje slúchadlá k prehrávaču pripojíš jednoducho práve pomocou tradičného a generáciami overeného 3,5 mm jacku. Pesničky si vychutnáš vo WMA, APE, FLAC, WAV či najpoužívanejšom MP3 formáte. Dostatok miesta pre skladby si môžeš dokonca vytvoriť aj ty sám.

XDUOO X2zdroj fotografie: Screeshot/Обзор товаров из Китая/YouTube

Prehrávač je totiž vybavený slotom pre microSD karty, ktoré môžu mať kapacitu viac ako 32 GB. Detailné informácie ti zobrazí 0,96″ OLED displej a až 10 hodinovú výdrž prehrávania zabezpečuje zabudovaná 4,2 V batéria. Vďaka výstupnému výkonu 250 mW môžeš pripojiť slúchadlá s impedanciou od 8 do 300 Ω a počúvať pesničky v naozaj kvalitnej reprodukcii.

XDUOO X2zdroj fotografie: Screeshot/Обзор товаров из Китая/YouTube

Poteší ťa navyše poteší jednoduchým ovládaním a vďaka kompaktným rozmerom 70 x 40 x 10 mm ho vo vrecku takmer nepocítiš. Hmotnosť sa aj napriek kvalitnejšej hliníkovej konštrukcii zastavila na úrovni smiešnych 50 g. Tak čo povieš na túto šikovnú alternatívu za tvoj smartfón bez 3,5 mm jacku? Hudobný prehrávač XDUOO X2 môžeš mať teraz aj ty za 31 € (kupón V1266).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú