Prehliadka továrne, kde sa vyrába Ulefone Metal

banner-ulefone-futureRozmýšľali ste už niekedy nad tým, ako prišlo vaše zariadenie na svet? Ak vám táto téma nedá po nociach spávať, tak máme pre vás odpoveď. Konkrétne spoločnosť Ulefone nás prevedie svojou výrobnou linkou pre smartfón Ulefone Metal.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vytvoriť kvalitný smartfón nie je ľahké a zostaviť ho už vôbec nie. Ulefone má z toho dôvodu naplánovaný každý krok a plynulú výrobnú linku, vďaka ktorej zvládnu v dostatočnom čase priviesť na trh svoju novinku Ulefone Metal. Jedná sa o smartfón nižšej triedy vybavený 5-palcovým displejom, 8-jadrovým čipsetom od MediaTeku, 3 GB RAM pamäťou, 16 GB interného úložiska a veľkou 3050 mAh batériou ukrytou v kovovom tele smartfónu. Najlepšia je na tom však jeho cena, ktorá sa pohybuje na úrovni 100 €.

UleFone Future môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Kúpiť Ulefone Metal

Prehliadka výrobnej linky je príjemne spracovaná a nejedná sa o nejaký 30 sekundový spot. Celé video zaberie 4 minúty. Ak vás zaujal samotný smartfón, spoločnosť Ulefone si pre vás pripravila ďalšiu sériu videí, ktoré v bežnom živote neuvidíte. Jedná sa napríklad o pád na zem z výšky 33 metrov, plameňové skúšky, či súboj s ťažkou technikou.

TIP: Ulefone Metal oficiálne: Kovové telo a tradičná výbava “strednej” triedy

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]