banner-axon-7Ani sme sa nenazdali a už tu máme ďalšie Vianoce, pri ktorých sa, samozrejme, najviac tešíme na čas strávený s rodinou, no počas týchto dní sa dá aj veľmi výhodne nakúpiť v čínskych e-shopoch. Práve tie využívajú momentálne nákupné šialenstvo a rad radom pripravujú akcie rôzneho druhu. 

Elephone S7

Cena: 208 €

elephone-s7-oficialne-5

Kúpiť Elephone S7 za 208 €
4 GB RAM / 64 GB ROM

O Elephone S7 sa hovorí ako o dokonalej kópii Samsungu Galaxy S7. Nie je to však len podobný dizajn, ktorý je mimochodom nádherný, ale aj zahnutý displej, čo spája tieto dva úplne rozdielne smartfóny. V prípade čínskeho výrobcu máme k dispozícii 5,5-palcový FullHD IPS displej, procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM pamäte, až 64 GB interného úložiska s možnosťou rozšírenia a Android 6.0 Marshmallow v čistej forme. Zahanbiť sa nenechá ani 13 MPx zadný fotoaparát.

elephone-s7-oficialne-3

DualSIM funkcionalita je už tradične v prípade Elephone vyšperkovaná aj plnou podporou LTE frekvencií. Počas predvianočných zliav vás teda najvyššia verzia S7-čky vyjde len na 208 €. Pri možnom zastavení balíka colnicou budete nútení doplatiť DPH vo výške 20 %, čo v tomto prípade robí necelých 42 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Xiaomi Redmi Note 4

Cena: 163 €

xiaomi-redmi-note-4-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 163 €
3 GB RAM / 64 GB ROM

Zástupcov strednej triedy od Xiaomi je na trhu skutočne neúrekom. Používateľ si tak môže vybrať z bohatej nádielky rôznych modelov, no v súčasnosti pravdepodobne najlepšie vychádza Redmi Note 4-ka, ktorá vo svojej najvýkonnejšej verzii láka aj náročnejších fanúšikov. Prémiový vzhľad, 10-jadrový MediaTek Helio X20, 3 GB RAM so 64 GB interným úložiskom, respektíve slávna nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow tvoria výbornú kombináciu.

xiaomi-redmi-note-4-unboxing-fotky(10)

Primárny fotoaparát ponúka rozlíšenie 13 MPx, zatiaľ čo pre selfies je pripravený 5 MPx snímač vpredu. Samozrejme, nechýba ani DualSIM podpora, no už tradične bez 800 MHz LTE frekvencie, ktorá je najpoužívanejšia u slovenských operátorov. V každom prípade, za 163 € nemôžeme veľmi namietať a jedná sa o výborný smartfón. Ak sa náhodou počas cesty k vám zastaví na krátkej „návšteve“ na colnici, DPH bude v tomto prípade činiť 33 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com. Akcia na tento smartfón končí za 6 dní.

UMi Plus

Cena: 163 €

umi plus

Kúpiť UMi Plus za 163 €

Tretím smartfónom vo výbere je jeden z najnovších kúskov z dielne UMi – model Plus. Tento zástupca strednej triedy vyniká napríklad nádherným dizajnom z hliníka, 5,5-palcovým FullHD displejom, 4 GB RAM pamäťou, 32 GB úložiskom s podporou microSD kariet alebo „nepoškvrneným“ Androidom 6.0 Marshmallow.

umi-plus-extreme-info-3-medium

O dostatok výpočtového výkonu sa stará procesor MediaTek Helio P10 s 8 jadrami. DualSIM funkcionalita je aj v tomto prípade dopĺňená kompletnou podporou všetkých LTE frekvencií. A výsledná cena? Tá činí 163 €, no ak sa náhodou smartfón dostane k colníkom, výsledná cena (po pripočítaní DPH) stúpne o 33 €. Pozrite si však TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Nezabúdajte ale, že predvianočná akcia v e-shope GearBest ani zďaleka nie je vyčerpaná, a tak na vás čakajú stovky rôznych produktov. Nižšie nájdete odkaz na výpredaj smartfónov a taktiež odkaz na celý predviacnočný výpredaj.


Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP