Sony predstavilo hry zadarmo v rámci služby PS Plus aj na ďalší mesiac. Okrem oznámenia základnej dvojice hier japonský gigant pripomína aj desiate narodeniny fungovania tejto akcie niekoľkými darčekmi.

Už desať rokov dostávame každý mesiac minimálne dve hry pre aktuálny PlayStation. Za tú dobu sme získali poväčšine vysokokvalitné kúsky pre PS3, PS Vita a PS4, ktoré čas od času vystriedali menšie, no nie nutne nekvalitné tituly.

Júlové hry však bezproblémovo zaženú letné suchá prvotriednou nádielkou v podobe Rise of the Tomb Raider, NBA 2K20 a tentokrát aj bonusom Erica.

Rise of the Tomb Raider je druhým pokračovaním znovuzrodeného príbehu s Larou Croft, ktorý nás prvýkrát očaril nádherným vizuálom v roku 2015. V tejto časti sa Lara poberie do zabudnutých miest Sýrie a pozrie sa aj na Sibír či do Istanbulu.

As PS Plus reaches its tenth anniversary, your games for July are revealed: NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider and Erica: play.st/2ZdVP8s

Gepostet von PlayStation am Montag, 29. Juni 2020

Hrateľnosť je postavená na neustálom striedaní premyslených hádaniek, objavovaní sveta a vynikajúco spracovanou akciou, vďaka čomu mnohí fanúšikovia považujú práve tento diel za najlepší z novej trilógie.

Druhou júlovou hrou je posledný ročník basketbalovej ságy od 2K Games. NBA 2K20 je vďaka svojej aktuálnosti a jedinečnosti momentálne najlepšou alternatívou v prípade, že tvoj športový duch túži po virtuálnom basketbale. Rozhodne ide o vynikajúcu príležitosť pre 2K Games vyťažiť z hry maximum krátko pred očakávaným ohlásením nového ročníka.

Dosiahnutie desaťročného jubilea oslavuje Sony rozdávaním vynikajúceho interaktívneho trileru Erica. Špecifikom hry je primárne využívanie funkcionality PlayLink, kedy celú hru môžeš prejsť za pomoci svojho smartfónu. Gro hrateľnosti tak tvoria konštantné rozhodnutia, kedy každá voľba môže zmeniť smerovanie príbehu a jeho koniec.

Prečítaj si tiež
Toto je 8 očakávaných hier zo Slovenska, ktoré si už čoskoro zahráme

Oslavy bude rovnako sprevádzať aj limitovaná téma prostredia PS4 a voľný online multiplayer počas víkendu 4 a 5. júla, kedy je za normálnych okolnosti potrebné predplatné PS Plus. Hry zadarmo budú dostupné od 7. júla do 3. augusta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom