banner-redmi-note-4Aj keď sa fotoaparáty v smartfónoch z roka na rok zlepšujú, stále nedokážu dosiahnuť kvalitu zrkadloviek alebo digitálnych fotoaparátov. V prípade, že naozaj veľmi radi fotíte, no nie s vašim inteligentným zariadením vo vačku, kompaktný digitálny fotoaparát je perfektné riešenie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pre túto skupinu používateľov pripravilo XiaoYi, teda dcérska firma Xiaomi, bezzrkadlovku Yi M1. Mnoho čitateľov sa nás pýtalo, kedy konečne zaradia novinku do svojej ponuky aj overené čínske e-shopy. Medzi prvými tak učinil e-shop GearBest.com, ktorý spúšťa predobjednávky na obidve verzie. Základná verzia so zoomovým objektívom 12 – 40 mm (f/3.5 – 5.6) stojí 449 €. Kombinácia s dodatočným objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 42,5 mm (f/1.8) vás vyjde už na 629 €. Vzhľadom na vlastnosti fotoaparátu je to však stále vynikajúca cenovka.

xiaoyi-yi-m1-predobjednavka2

Kúpiť XiaoYi Yi M1 za 449 €

XiaoYi Yi M1 nie je len dizajnovo podarený kúsok, ale svojho majiteľa dokáže potešiť aj po hardvérovej stránke. Pre pohodlné ovládanie je k dispozícii 3-palcový displej. 20,16 MPx Sony IMX269 snímač s podporou 4K videa a fotením do formátu RAW patria medzi to najlepšie. Nočné snímky môžete fotiť pri maximálnej hodnote ISO až 25600. Skutočne vynikajúce zariadenie, ktoré bez najmenších ťažkostí vie potešiť aj profesionálnejších fotografov. Kvalitu fotoaparátu môžete posúdiť na ukážkových snímkach nižšie.

TIP: XiaoYi Yi M1 na luxusných unboxing fotografiách spolu s reálnymi snímkami zo zariadenia

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]