XiaoYi Yi M1 na luxusných unboxing fotografiách spolu s reálnymi snímkami zo zariadenia

banner-redmi-note-4XiaoYi je jedna z mnohých dcérskych firiem Xiaomi. Ambiciózny výrobca pod krídlami čínskeho giganta predstavil nadupaný a hlavne veľmi štýlový digitálny fotoaparát. Špecifikácie sú taktiež na vysokej úrovni a novinka dokáže hravo potešiť aj náročnejších fotografov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

 Ako sme už spomínali, základom dokonalého produktu je kvalitná konštrukcia a dizajn, ktorý Yi M1 spĺňa stopercentne. Fotoaparát je dostupný v dvoch elegantných farebných prevedeniach – čiernom a striebornom. Ak sa niekam vyberiete s týmto fotoaparátom, určite upútate pozornosť okoloidúcich. Pre čo najdokonalejšie ovládanie je dostupný 3-palcový dotykový displej s intuitívnym softvérom, pričom ho dopĺňajú celkovo 4 hardvérové tlačidlá. XiaoYi Yi M1 je teda bezzrkadlový fotoaparát (mirrorless) so štandardom Micro 4/3.

XIAOMI Redmi Note 4 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaoyi-y1-m1-foto5

xiaoyi-y1-m1-foto18

Samotný snímač je od japonského Sony a jedná sa o senzor Sony IMX269 s vysokým rozlíšením 20,16 MPx. Medzi klady jednoznačne zaraďujeme schopnosť fotenia do bezstratového formátu RAW, nahrávanie 4K videa a maximálna hodnota ISO až 25600. Dodatočne sú dostupné aj dva objektívy. Prvým je zoom model s ohniskovou vzdialenosťou 12-40 mm a clonou f/2.5-5.6. Druhý model ponúka pevné ohnisko 42.5 mm a nízku clonu f/1.8.

xiaoyi-y1-m1-foto1

Základná cena tohto vydareného digitálneho fotoaparátu bola stanovená na 293 € (objektív 12-40 mm). Pre vážnych záujemcov o kúpu sme našli nádherné unboxing fotografie, ktoré vám priblížia zariadenie zo všetkých možných uhlov. Čo je však ešte dôležitejšie, konečne máme k dispozícii aj reálne fotografie, ktoré boli vytvorené so XiaoYi Yi M1. Fotografiám nechýbajú reálne farby, dostatok detailov a vo všeobecnosti si držia vysokú kvalitu aj v ťažších svetelných podmienkach. Pokojne nám napíšte do komentárov, čo si myslíte o fotografických kvalitách vy.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
47%
Chcem to
27%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
4%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]