Predator: Hunting Grounds je rozhodne zaujímavou voľbou pre tých, ktorí sa vyžívajú v hraní hier so svojimi priateľmi naprieč celým svetom. Hra príde v plnej sile presne o mesiac, a tak sa autori rozhodli hráčom sprístupniť tento víkend skúšobnú verziu zdarma. Na čo sa teda môžeš tešiť?

Udalosť oficiálne nazvaná Predator: Hunting Grounds Trial Weekend bude dostupná oddnes, čiže od 27. marca do konca víkendu a ponúkne jednu mapu, na ktorej môžeš otestovať viaceré herné mechaniky. Hlavnou prednosťou hry je jej pristupovanie k žánru multiplayeru, kde sa aj tento víkend bude sústrediť na herný režim štyroch hráčov proti jednému.

Každý zo štyroch vojakov jednotky Fireteam disponuje vlastným arzenálom, schopnosťami a taktikami ako prežiť, kde sa za každého z nich hrá podobne, ako v každej militantnej FPS hre. Na druhej strane barikády je tak jeden hráč v koži Predátora, ktorého bude mať za úlohu jednotka zdolať. Predátor sa ovláda úplne inak ako štvorica vojakov, keďže jeho pohyb už podľa trailerov pôsobí svižnejším dojmom, útoky sú silnejšie a vlastnosti ako termálne videnie dodávajú tejto postave nadštandardnú výhodu.

Cez víkend bude hra zdarma dostupná na platforme PS4 a pre PC skrz Epic Games Store. Ako spomíname, hrateľná bude len jediná mapa nesúca názov Overgrowth. Dôvodov, prečo autori vybrali práve túto oblasť, je hneď niekoľko. Avšak hlavným ťahákom mapy je jej stiesnená atmosféra hustej džungle, kde každý hráč, či už na strane vojenskej jednotky, alebo v koži predátora, získa patričné výhody, respektíve mu prostredie bude zásadito podrážať nohy.

Nenechaj si ujsť
Známy web s titulkami aj naďalej porušuje zákon. Nikto s tým zatiaľ nič nerobí

Po tomto víkende by si každý z nás mal vytvoriť obraz o novinke, a to v takej miere, aby sme 24. apríla, kedy Predator: Hunting Ground vychádza, vedeli s určitosťou povedať, či si hru na PS4, alebo PC cez Epic Games Store zaobstaráme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom