Pre niekoho stále najlepší Batman. Brilantný herec Christian Bale totižto stále dostáva otázky na jeho úspešnú trilógiu o temnom rytierovi, a to aj po toľkých rokoch od jej ukončenia. My sa samozrejme nečudujeme. Aspoň v našich očiach ide stále o jednu z najlepších filmových trilógií všetkých čias. Vtedajší predstaviteľ Batmana však až teraz prezradil dôvod, prečo si ešte nikdy nepozrel tretí film zo série s názvom Návrat Temného Rytiera.

Christian Bale si nedokáže film pozrieť preto, lebo mu to vždy vynorí spomienky na streľbu v Aurore. Mnohí z vás si to určite pamätajú. Polnočná premiéra filmu Návrat Temného Rytiera sa, bohužiaľ, v meste Aurora stala pre niektorých divákov osudnou.

Do sály si totižto sadol ozbrojený muž a počas premietania filmu zabil 12 ľudí a zranil ďalších 70. Strelec si vravel Joker a na polícii sa dokonca strážnikov pýtal, ako skončil film. Táto udalosť z roku 2012 Christiana Balea veľmi ovplnila. Ten so svojou manželkou pár dní po strelbe navštívil všetkých zranených a bol si uctiť pamiatku mŕtvych.

Nenechaj si ujsť
Superhrdinské filmy ničia kinematografiu. Tvrdí oscarová herečka Jodie Foster

“Nebol som schopný pozerať ten film bez toho, aby som na to nemyslel. Jedného dňa by som však film veľmi rád videl.” Bale ešte prezradil, že ešte stále nevidel ani kontroverzný počin Batman vs. Superman, kde si netopieri kostým obliekol Ben Affleck. Známy herec ale podľa všetkého nie je zrovna najlepší filmový divák a často pozerá iba filmy, ktoré chcú vidieť jeho deti.

Niektorí fanúšikovia dokonca o trilógii vravia ako o prekliatej, keďže počas premiérového obdobia druhého dielu s názvom Temný Rytier tragicky zomrel predstaviteľ Jokera, herec Heath Ledger. Perfektnú trilógiu teda v skutočnom živote príliš mnoho perfektných vecí nestretlo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom