Powerbank od ZMI ponúkne Hotspot aj LTE

Odkedy prišlo Xiaomi s ich prvým powerbankom, trh je nimi takmer preplnený a väčšina je úplne rovnaká. Jediné v čom sú rozdiely, je dizajn. Toto sa rozhodla spoločnosť ZMI zmeniť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nedávno prešlo úradom TENAA zariadenie od spoločnosti ZMI. Jedná sa o powerbank, ktorý má kapacitu 7 800 mAh. Okrem toho, že vám nabije smartfón alebo tablet, ponúkne tento powerbank aj zabudované LTE, 3G a GSM siete. Aby toho nebolo málo, tak disponuje aj Wi-Fi hotspotom. Takže môžete svoj smartfón nabíjať  a powerbank používať aj ako hotspot pre vaše zariadenie. Kapacita powerbanku je 7800 mAh.

Samozrejmosťou sú zabudované LED svetlá, aby ste videli, koľko batérie vám zostalo. Cena ani dátum nie sú známe, no vydanie môžeme očakávať ešte tento rok.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]