Potvrdené: Honor V8 bude predstavený už 10. mája, ponúkne duálny fotoaparát

banner-p9
Od začiatku roka ubehli sotva 4 mesiace, no Huawei má už na konte niekoľko predstavených noviniek. Medzi ne patrí napríklad hybridný notebook Huawei Matebook, či niekoľko modelov vlajkovej lode Huawei P9.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Akosi sa však zabudlo na dcérsku firmu Huaweiu, spoločnosť Honor. Najnovší prírastok tento výrobca predstaví už 28. apríla, konkrétne nástupcu smartfónu Honor 4C, teda 5C. Novej generácie by sa už čoskoro mal dočkať aj Honor 7. Ten sa však nebude volať Honor 8 (ako by sme mohli očakávať), ale Honor V8. Vyplýva to zo zverejneného teaseru priamo od výrobcu.

Honor 6 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>huawei-v8-teaser

Ten prezrádza okrem názvu smartfónu a dátumu predstavenia aj niečo iné, a to prítomnosť duálneho fotoaparátu, podobného ako pri Huawei P9. A práve slovíčko „podobného“ musíme zdôrazniť, nakoľko by sa nemalo jednať o rovnaký 12 MPx snímač, aký bol použitý vo vlajkovej lodi spoločnosti Huawei. Ten by mal ostať exkluzivitou pre Huawei P9 a Honor V8 bude pravdepodobne disponovať mierne odlišným snímačom bez certifikácie spoločnosti Leica. Tak či onak, Honor V8 sa stane už v poradí tretím smartfónom výrobcu s duálnym fotoaparátom. Prvé dva sú pritom Huawei P9 a P9 Plus.

honor-v8-launch-teaser

Pri špecifikáciách sa zatiaľ povráva len o procesore Kirin 950, 4 GB RAM a snímači odtlačkov prstov. Predstavenie prebehne už 10. mája, a dovtedy ešte očakávame ďalší príval informácií, takže sa určite máme na čo tešiť.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.