Fanúšikovská stránka Netflixu nám pripomína, aby sme si už tento piatok nerobili plány. Vychádza totiž finále obľúbenej tínedžerskej drámy 13 Reasons Why, a to rovno s českým dabingom.

Seriál 13 Reasons Why patrí medzi hviezdne počiny Netflixu, kvôli ktorým si nejeden z nás začal v roku 2017 predplácať túto streamovaciu službu. Dramatický príbeh o zosnulej tínedžerke, ktorá si zobrala život pod tlakom okolia zožal okamžite komerčný úspech, čo zabezpečilo tvorcom pokračovanie vo forme druhej a následne aj tretej série.

Tá aj keď kvality jednotky nedosahovala sa predsa len dokázala ujať medzi pôvodnými fanúšikmi vypätosťou a nevyspytateľnosťou deja. Horšie tak už dopadla tretia séria minulé leto, kedy sa príbeh školákov začal nepohodlne naťahovať. To spôsobilo, že mnohí verní fanúšikovia sériu ani nedopozerali, k čomu vtedy nepomohla ani prebiehajúca kontroverzia.

Netflix to však s osvedčenou značkou skúša ešte raz a naposledy, no je otázne, koho ešte príbeh Liberty High School zaujme. Či sa tvorcom podarí napraviť si pokazené renomé sa dozvieme už tento piatok.

Posledná trinástka častí by sa podľa uvedeného traileru mala zameriavať na nepresnosti Montyho prípadu, a to za prítomností starých známych postáv, ktorí opäť raz vymenia školské povinnosti za kariéru detektívov. Dáš ešte seriálu 13 Reasons Why šancu alebo si na drámu zanevrel hneď po prvej, najlepšej sérii?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom