Poriadne spozorni, takáto súťaž tu ešte nebola. Ak vyhľadávaš adrenalínové zážitky alebo sa jednoducho len rád vozíš na cestách, v spolupráci s Bosch sme si pre teba pripravili naloženú súťaž o e-bike Cube Reaction Hybrid 750, ktorý je nielen výkonným spoločníkom na tvojich dobrodružstvách, ale aj štýlovým doplnkom pre každého cyklistu.

Najmodernejší elektrický bicykel je vybavený motorom Bosch Performance Line CX či batériou Bosch PowerTube 750W s vysokým výkonom.

Jeho sofistikovanosť je umocnená možnosťou diaľkového zamykania a ovládania cez aplikáciu Flow, kde môžeš sledovať všetky informácie a parametre tvojho nového parťáka. Samozrejmosťou je displej KIOX 300, ktorý poskytuje funkcie podobné infotainment systémom v autách.

Na dlhé trasy, ale aj do náročného terénu

Za motor Bosch Performence Line CX by sa nemusel hanbiť žiadny stroj 21. storočia. Ponúka krútiaci moment 85 nm, digitálnu funkciu EBIKE LOCK proti odcudzeniu, smart pomoc pri tlačení bicykla alebo bezdrôtové aktualizácie.

K dispozícii je taktiež ovládanie LED REMOTE, ktoré intuitívne vyrieši akékoľvek náročné podmienky s kompaktným dizajnom a bez nutnosti ďalšieho displeja. Dokonalosť tohto e-biku dotvára aj spomínaný počítač KIOX 300, ktorý ti poskytne množstvo údajov o jazde – tvoja trasa, prepínanie módov, dojazd, prejdené kilometre, výdrž, spálené kalórie a ďalšie.

Startitup

Výrobca nezabudol ani na poriadne výkonnú batériu, s ktorou na jedno nabitie prejdeš aj 100 km. Ako je to možné? E-bike poskytuje prepínanie módov – od ECO (kde vieš ušetriť veľa kilometrov) až po Turbo (kde si zase vychutnávaš plynulú a rýchlu jazdu). Nabitie na 50 % pritom trvá zhruba 2 – 3 hodiny.

Podmienky súťaže:

Súťaž začína 13. mája 2024 a končí 26. mája 2024. Nezabudni, že pre účasť v súťaži je potrebné mať zakúpené PREMIUM členstvo. Zapojiť sa do súťaže môžeš jedným klikom a možno práve ty budeš náš šťastný výherca. Kompletné pravidlá súťaže nájdeš tu.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú