Prvý reálny test fotoaparátu OnePlus 2 vyvolal vo svete rôzne diskusie. Niektorým sa veľmi páčil, iní ho zatracovali kvôli priemernému výsledku. Situáciu sa snaží vylepšiť posledné porovnanie s populárnym iPhone 6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výkonný riaditeľ Pete Lau pripravil pre fanúšikov porovnanie nočných fotografií s oveľa drahším iPhone 6 a výsledok je veľmi prekvapujúci. Fotoaparát v OnePlus 2 má 13 MPx, svetelnosť f/2.0 a jedná sa o snímač od spoločnosti Sony, IMX214. Klasický efekt mnohých top modelov je viditeľný šum pri nočných fotografiách. Tento problém však OnePlus 2 zvláda veľmi dobre a výsledok je nadpriemerný. Novinka sa môže porovnávať aj drahšími modelmi ako sú napríklad Samsung Galaxy S6 alebo LG G4. Nižšie v galérii si môžete prezrieť porovnanie. Na ľavej strane sú fotografie OnePlus 2 a na pravej fotografie vytvorené pomocou iPhone 6.

OnePlus 2

OnePlus 2

OnePlus 2 night

OnePlus 2

Nevieme s určitosťou povedať, či sa jedná iba o automatický režim alebo bol použitý aj nejaký špeciálny režim na zlepšenie nočných fotografií. Viac sa dozvieme po predstavení, ktoré prebehne 27. júla cez virtuálnu realitu.

Zdroj: Gizchina.comoneplusbbs.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP