Len pred pár dňami sme ťa informovali o tom, že najsledovanejší počin v histórii streamovacej služby Netflix, akčný trhák Extraction, dostane pokračovanie. Opäť sa oň postarajú talentovaní bratia Russovci, zdá sa však, že filmoví tvorcovia neplánujú zostať len pri jednom filme.

Ako totiž informuje Collider, Extraction a jeho univerzum by sa v budúcnosti mohli rozrásť rovno o niekoľko ďalších projektov. Na prebiehajúcej konferencii CCXP Joe Russo, scenárista pôvodného filmu, naznačil, že okrem Extraction 2 sa vážne uvažuje aj nad ďalšími filmami.

Stále nebudem prehlasovať nič záväzné, pretože si myslím, že je vždy lepšie ľudí prekvapiť, poviem ale toto . pracujeme na vybudovaní univerza viacerých filmov, ktoré by potenciálne mohli byť založené na ďalších postavách z prvého filmu, rovnako ako predstaviť celkom nové postavy a interakciu medzi nimi.

Russo nešpecifikoval konkrétne detaily ani postavy, ktoré by sa mohli v budúcnosti dočkať väčšieho priestoru. Predsa len však naznačil, že ak sa v pokračovaniach Extraction k niekomu vrátia, určite to bude postava Gaspara, bývalého parťáka hlavného hrdinu, ktorého vo filme stvárnila hviezda Stranger Things, herec David Harbour.

Netflix

K postave Gaspara a jeho vzťahu ku hlavnému protagonistovi, nájomnému žoldnierovi Tylerovi Rakovi, by sa tvorcovia mohli vrátiť v prequelovej snímke. Zároveň nie je vylúčené, že avizovaný ďalší film nebude nadväzovať na udalosti z pôvodného filmu, ale bude sa odohrávať pred ním.

Na konkrétne detaily si nateraz budeme musieť počkať, tvorcovia sa totiž musia vo veľkom prispôsobiť nabitému rozvrhu Chrisa Hemswortha, ktorý by sa do role Tylera Rakea mohol vrátiť najskôr v roku 2022. Pripomeňme, že Extraction mal v rámci streamovacej služby premiéru v apríli tohto roka a odvtedy ho na Netflixe videlo viac ako sto miliónov divákov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú