Jedným z najočakávanejších pokračovaní tohto roka je tretia séria seriálu Westworld. Ten sa svojou sci-fi myšlienkou westernu zapísal do myslí fanúšikov natoľko, že HBO sa oplatí vydať už o pár dní ďalšiu, tretiu, sériu. Trailer iba naznačuje, že opäť pôjde o poriadnu jazdu.

Westworld je seriál, ktorý sa len tak často nevidí, kde hlavnú úlohu zohráva budovanie príbehu na popredí excelentne vymysleného sveta.

Tvorca seriálu Jonathan Nolan sa priznal, že najväčšiu inšpiráciu čerpal z filmu Blade Runner, z ktorého si prebral myšlienku komparácie futuristicky uhladenej budúcnosti a skazenosti skorumpovanej spoločnosti.

Nový trailer naznačuje revolúciu ako na strane príbehu, tak aj zasadenia nových častí. V krátkom videu môžeme vidieť ikonickú Dolores nesúcu sa naprieč celým seriálom. Práve ona sa bude snažiť asi najviac odvrátiť revolúciu robotov, no dopomôcť jej tentoraz príde aj herecký obľúbenec a hviezda Breaking Bad, Aaron Paul. Kulisy v traileri ti iba odkazujú, že na tematický park z prvej série môžeš už nadobro zabudnúť.

Nenechaj si ujsť
Investície do českého filmové priemyslu sú miliardové. Netflix a Amazon rozbehli gigantický biznis

Seriál Westworld patrí medzi najúspešnejšie počiny na HBO GO, ktoré za roky existencie dokázali v sledovanosti prekonať len tituly ako Temný prípad alebo nedávni Watchmeni. Dúfajme teda, že v kvalitatívnom duchu prvých dvoch sérií sa bude niesť aj tretia, vychádzajúca už 16. marca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom