Napriek tomu, že súčasné filmy sú na tom či už po hereckej, alebo vizuálnej stránke úplne inde, stále sa nájde množstvo fanúšikov, ktorí na staré klasiky jednoducho nedajú dopustiť. Najnovšia informácia z filmového sveta poteší najmä ročníky mladšieho narodenia.

Jedná sa o film, ktorý sa odohrával v prostredí New Yorku, v ktorom sa začínali objavovať duchovia a paranormálne javy. Áno presne tak, reč je o filme Krotitelia duchov, ktorý vyšiel už v roku 1984 a prvé ohlasy boli naozaj skvelé. Práve vďaka veľkej obľube fanúšikov sa tvorcovia rozhodli pre pokračovanie, ktoré vyšlo v roku 1989 či remake filmu z roku 2016. Pokusy o nadviazanie na originálnu prvú časť však nevyšli celkom podľa predstáv a práve preto je najlepší čas to napraviť.

Pokračovanie v roku 2020

Táto správa určite poteší hneď viacerých fanúšikov, ktorí sa už na priame pokračovanie filmu z osemdesiatych rokov nevedia dočkať. Očakávania sú však naozaj veľké a dúfajme, že nedopadnú rovnako, ako to bolo v roku 1989 či 2016. Všetko však nasvedčuje tomu, že to tak nebude. Prvé informácie o pripravovanom pokračovaní napovedajú, že tentokrát by to mohlo vyjsť na výbornú.

Po režisérskom neúspechu Paula Feiga v roku 2016 sa pokračovanie dostane pod krídla Jasona Reitmana. Ide teda o syna režiséra Ivana Reitmana, ktorý je mimochodom slovenský rodák a režisér originálneho filmu z roku 1984. Ivan sa stane dokonca producentom a táto spolupráca by mohla byť veľmi zaujímavá, čo sa prejaví dúfajme aj vo finálnom produkte.

Prečítajte si tiež!
Prvý Spider-Man: Far From Home trailer je tu. Ako bude vyzerať svet po Avengers: Endgame?

Podľa nich je totiž ešte priskoro odhaľovať bližšie informácie, no pripravených je viacero prekvapení či nových postáv. K dispozícii je však aspoň krátka ukážka filmu, ktorá potvrdzuje, že sa pokračovania dočkáme v letných mesiacoch roku 2020.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom