Mal prísť už v decembri, avšak Sony si s jeho vydaním dalo načas. Vraj preto, aby neodhalili moc vecí z Avengers: Endgame. Tomu sa ale rozhodne vyhnúť nedá, keďže celý nový film odštartuje zaujímavú a nám moc nepoznanú štvrtú fázu MCU. Trailer je však predsa len šikovný a akéhokoľvek vyzrádzania deja štvrtého Avengers filmu sa vyhýba, i keď rozhodne vytvára zopár potencionálnych teórií.

Pokračovanie Marvelovskej série Spider-Man sa teda bude odohrávať v známych európskych mestách, keďže Peter Parker aj s jeho triedou budú tráviť školské prázdniny na takomto zaujímavom výlete. Tajný život Spider-Mana však znamená, že Peter si len tak oddýchnuť nemôže a jeho pavúčie záležitosti bude musieť riešiť aj v Európe. Tentoraz to však bude so samotným Nickom Furym, ktorý ho kontaktuje kvôli novej veľkej hrozbe.

Vo filme sa predstaví aj veľmi známy komiksový záporák Mysterio, ktorého rola v novom filme vyzerá byť oveľa väčšia ako len zločinecká. Toho si strihne populárny herec Jake Gyllenhaal. Vrátiť by sa mal aj zlosyn z minulého filmu, Vulture v podaní Michaela Keatona. V hlavných rolách uvidíme opäť Toma Hollanda, Marisu Tomei, Zendayu, Jacoba Batalanona a Tonyho Revoloriho. Na režisérsku stoličku si opäť zasadol Jon Watts. Do našich kín film dorazí už 4. júla 2019 a to s preloženým podtitulom, Spider-Man: Ďaleko od domova.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom