Rozpoznať problém je pri jeho riešení najdôležitejšie. Dvojnásobne to platí pri mobilných telefónoch, ktorých opravy bývajú mnohokrát nákladné. Ako teda čo najviac ušetríš?

Zariadenia od Applu sú veľmi populárne. A pretože práve čítaš tento článok, zrejme patríš medzi jeho hrdých majiteľov. Nečudujem sa ti. iPhone je vydarený a perfektne funkčný. Ponúka originálny a moderný dizajn a maximálnu výbavu. Ale čo keď sa niečo pokazí?

Základná doska – pôvodca všetkých problémov?

Ukázať prstom na súčiastku, ktorá problém spôsobila, nie je vôbec jednoduché. Mobilné telefóny sú totiž niečo ako vreckové počítače. Pri problémoch so zvukom totiž často môže robiť problém základná doska – najdôležitejšia súčasť každého mobilu zodpovedná za jeho funkčnosť.

FixServis

Ak ti v servise povedia, že oprava a servis základných dosiek nepatrí medzi ich obľúbené činnosti, zamier do FixServisu. Certifikovaný servis ti totiž dosku mnohokrát nevymení. Ponúkne ti namiesto toho nové zariadenie, ktoré bude stáť skoro rovnako ako v obchode. My ti ale dosku opravíme a ušetríme tak veľa peňazí.

FixServis

Ako však poznať, že problémy spôsobuje práve základná doska? Ak ťa hnevá displej (nefunkčný dotyk), ak je nefunkčná WiFi, ale aj keď telefón nenačíta SIM kartu, zbystri pozornosť. Rovnako tiež v nižšie uvedených prípadoch.

Poškodenie vodou

Oprava a servis iPhone telefónov radu 7 a vyššie nebude pri poliatí nutná. Najnovšie modely sa totiž pýšia odolnosťou proti vode a postriekaniu.

FixServis

Ale pri starších strojoch môže pri kontakte s vodou dôjsť k vážnemu poškodeniu. Akonáhle ku kontaktu dôjde, telefón čo najrýchlejšie vypni. A ak sa bojíš, že bol Tvoj iPhone poškodený, obráť sa na FixServis.

Mobil nereaguje

Zariadenie nereaguje na tvoje dotyky? Ak je displej popraskaný, pomôže ti výmena prasknutého / rozbitého dotykového skla a LCD displeja.

FixServis

Ak sa stretneš s niektorým s nižšie zmieňovaných problémov, nielen pri mobile iPhone 7, stav sa vo FixServise. Bude totiž nutná oprava a servis Apple základnej dosky:

  • na obrazovke sa objavujú štvorčeky,
  • obrazovka nereaguje na dotyk,
  • obraz sa neprispôsobí pri otočení.
Nefunkčné podsvietenie LCD displeja

Nielen dotyk, ale aj nefunkčné podsvietenie LCD displeja môže byť spôsobené poruchou na základnej doske. Ak sa ti teda stane, že tvoje zariadenie sužuje slabé podsvietenie, prípadne sa vôbec nezapne, navštív FixServis. Náš technik rozhodne, či bude nutná oprava a servis MacBook, iPad či iPhone základnej dosky alebo postačí výmena batérie.

FixServis

Problémy so zvukom

Oprava základnej / matičnej dosky iPhone je v tomto prípade takmer nevyhnutná. Tento problém ale spoznáš ťažko, ak nepočúvaš hudbu a máš stlmený zvuk. Jedným z poznávacích znakov totiž býva nefunkčný zvuk, mikrofón, reproduktor či problémy pri volaní. Oprava audio čipu všetko vyrieši.

FixServis

Nabíjanie nefunguje

Prestalo sa tvoje zariadenie z ničoho nič nabíjať? Problém môže byť na základnej doske. Oprava a servis iPad, Macbook a iPhone základnej dosky je v prípade FixServisu rýchla a elegantná pri zariadeniach iPhone X i nižších modeloch. Niekedy ale pomôže aj výmena batérie. O to sa tiež radi postaráme.

FixServis

Ďalšie problémy

Oprava základnej / matičnej dosky MacBook a ďalších Apple zariadení vyrieši veľa problémov. Neodborným zaobchádzaním by ste mohli svojho miláčika zbytočne poškodiť. Ak teda budete mať nejaké problémy, príďte do FixServisu – špecialisti na servis základných dosiek. S riešením akýchkoľvek nedostatkov si teda hravo poradí.

FixServis – najlepšie hodnotený servis mobilov a elektroniky

Hľadáte kvalitné a rýchle riešenie pre svoje poškodené zariadenia? Máte problémy s mobilom, notebookom, TV, kávovarom alebo inou elektronikou? Problém vyriešime v najkratšom čase za bezkonkurenčné ceny.

Či už sa jedná o okamžitú výmenu batérie alebo expresnú opravu displeja. Naše pobočky nájdete 5x v Bratislave a ďalej v Nitre, Prievidzi a Nových Zámkoch. Pre ostatné mestá ponúkame kuriéra zadarmo.

Sme prémiový servis Apple (iPhone, iPad, Macbook), Samsung, Xiaomi, Sony a ďalších značiek. A tiež autorizované servisné stredisko značiek Huawei a Honor. Máme certifikát kvality ISO 9001 a pracujú u nás iba certifikovaní technici.

Pre domácich kutilov ponúkame tiež predaj náhradných dielov za zvýhodnené ceny a návody na opravy. FixServis je slovenská firma, ktorej záleží na svojich spokojných zákazníkoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom