Už prvá zmienka o chystanom smartfóne Pocophone F1 vzbudila u ľudí obrovský záujem. Jedná sa o lacný smartfón s extrémnou výbavou, ktorá nemá problém konkurovať aj 1000 € vlajkovým lodiam. Práve tieto vlastnosti sú snom nejedného používateľa. 

Od augustového predstavenia už ubehol nejaký ten čas, a tak môžeme s istotou povedať, že sa jedná o najdostupnejší smartfón s nadupaným procesorom Snapdragon 845. Pocophone F1 si obľúbilo mnoho fanúšikov, čoho dôkazom sú aj predajné čísla. Tie predstavujú skvelých 700 000 predaných kusov za tri mesiace. S potešujúcou informáciou prišiel jeden z hlavných predstaviteľov Xiaomi na sociálnej sieti Twitter.

Spustenie predaja začalo 27. augusta v troch krajinách a dostupnosti sa postupne mohli tešiť aj používatelia z iných kútov sveta. Zaujímavou bola okrem skvelej výbavy najmä cena, ktorá predstavovala približne 280 € za najnižšiu verziu. Za uplynulé tri mesiace sa však ceny výrazne znižovali a k dispozícii bolo mnoho skvelých zliav. Jednu z nich nájdeš napríklad aj v našom FonTech Shope, kde sú dostupné viaceré pamäťové verzie, ale aj farebné variácie.

Prečítajte si tiež!
Pocophone F1 takmer vyhral veľké slepé testovanie fotoaparátov 16 smartfónov. Ako je to možné?

Veľa muziky za málo peňazí

O tomto smartfóne by sa toho dalo povedať naozaj mnoho. Pocophone F1 okrem dosiahnutia 700 000 predaných kusov nazbieral aj ďalšie skvelé ocenenia v oblasti výkonu či rôznych porovnaniach.

Zobraziť celú galériu (0)
@Dhananjay_Tech/Twitter

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom