Applu sa podarilo mnohokrát prilákať svojich zákazníkov na nové produkty, no najväčší záujem vždy priťahovali iPhony, kvôli ktorým sa neraz tvorili pred oficiálnymi obchodmi spoločnosti dlhé rady ľudí. Niektorí dokonca pred nimi stanovali aj celé dni predtým, len aby získali miesto medzi prvými. Tentokrát Apple prepísal históriu, keď sa rady ľudí začali pred Apple Store tvoriť po spustení predaja nových bezdrôtových slúchadiel AirPods Pro, informoval MacRumors.

Dlhé zástupy ľudí čakajúcich na svoj nový iPhone nie sú po rokoch už ničím nezvyčajným. Teraz sa však pred obchodmi Apple začali tvoriť rady na úplne iný produkt, ktorý si predtým takúto pozornosť nezískal. Práve nové slúchadlá prilákali množstvo zákazníkov, ktorí pri mnohých, no nie všetkých obchodoch, čakajú, pokým sa im ujde nový pár AirPods Pro.

Pred obchodmi Apple Store sa tvorili zástupy ľudí čakajúcich na AirPods Pro

Apple spustil predaj tejto svojej poslednej novinky včera 30. októbra. V USA sa slúchadlá predávajú za 249 dolárov bez dane a u nás je cena oficiálne stanovená na 279 € s DPH. Rady čakajúcich zákazníkov však nie sú také dlhé ako v prípade spustenia predaja nových iPhonov, informuje iMore.

Nenechaj si ujsť
Apple milo prekvapuje cenou. Náhradné štuple k AirPods Pro budú veľmi lacné

Stále ide o pomerne veľké prekvapenie, že práve tento produkt zaujal množstvo ľudí, ktorí si naň musia počkať v zástupe. Dlhé rady sa pritom tvorili aj v zahraničných oficiálnych obchodoch Applu. Ľudia na nové slúchadlá AirPods Pro vyčkávali pred Apple Store v New Yorku, Londýne, Taliansku, Tokiu či v Šanghaji.

Pripomeňme len, že oproti klasickým slúchadlám AirPods ponúka táto novinka s prívlastkom „Pro“ aktívne potláčanie okolitého hluku, oficiálnu certifikáciu IPX4, nový dizajn a bezdrôtové nabíjanie. S predchádzajúcou generáciou však zdieľa čip H1 či podporu pre asistenta Siri. Na Slovensku je momentálne nedostatok skladových zásob týchto slúchadiel a aj mnohí autorizovaní predajcovia avizujú dodanie do niekoľkých dní. Situácia sa však postupom času bude zlepšovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom