Top model od spoločnosti OnePlus, OnePlus 2, je plný očakávaní. Svedčí o tom aj celosvetový záujem verejnosti. Hlavným lákadlom prvej generácie bola predovšetkým vynikajúca cena a výbava.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výkonný riaditeľ spoločnosti OnePlus, Pete Lau, už prednedávnom potvrdil dôležité špecifikácie OnePlus 2. Posledná informácia a pre mnohých asi najdôležitejšia je informácia o cene novinky. Oficiálna cena sa bude pohybovať pod hranicou 410 €, čo je oproti tohtoročným vlajkovým lodiam slušný rozdiel. Z doterajších informácií vieme, že OnePlus 2 ponúkne buď 5,5 alebo 5,7-palcový displej a vylepšený procesor Snapdragon 810. Operačná pamäť by mala dostať kapacitu 3 alebo 4 GB. Ako správna vlajková loď, aj OnePlus 2 ponúkne snímač odtlačkov prstov a nový typ konektora USB Type-C. Nepriamo bola potvrdená aj duálna kamera na zadnej strane.

OnePlus-2-Price-02

Viac informácií sa dozvieme 27. júla, kedy prebehne oficiálne predstavenie aj s čerešničkou na torte v podobe sledovania cez virtuálnu realitu. S určitosťou vieme povedať, že nový top model bude dôstojným a možno aj úspešnejším nástupcom. Nechajme sa teda prekvapiť a v kalendári si poznačme dátum 27. júl.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú