Šéf OnePlus, Pete Lau, potvrdil cenu OnePlus 2, bude nižšia ako 410 eur

Teraz čítate
Šéf OnePlus, Pete Lau, potvrdil cenu OnePlus 2, bude nižšia ako 410 eur

Top model od spoločnosti OnePlus, OnePlus 2, je plný očakávaní. Svedčí o tom aj celosvetový záujem verejnosti. Hlavným lákadlom prvej generácie bola predovšetkým vynikajúca cena a výbava.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výkonný riaditeľ spoločnosti OnePlus, Pete Lau, už prednedávnom potvrdil dôležité špecifikácie OnePlus 2. Posledná informácia a pre mnohých asi najdôležitejšia je informácia o cene novinky. Oficiálna cena sa bude pohybovať pod hranicou 410 €, čo je oproti tohtoročným vlajkovým lodiam slušný rozdiel. Z doterajších informácií vieme, že OnePlus 2 ponúkne buď 5,5 alebo 5,7-palcový displej a vylepšený procesor Snapdragon 810. Operačná pamäť by mala dostať kapacitu 3 alebo 4 GB. Ako správna vlajková loď, aj OnePlus 2 ponúkne snímač odtlačkov prstov a nový typ konektora USB Type-C. Nepriamo bola potvrdená aj duálna kamera na zadnej strane.

OnePlus-2-Price-02

Viac informácií sa dozvieme 27. júla, kedy prebehne oficiálne predstavenie aj s čerešničkou na torte v podobe sledovania cez virtuálnu realitu. S určitosťou vieme povedať, že nový top model bude dôstojným a možno aj úspešnejším nástupcom. Nechajme sa teda prekvapiť a v kalendári si poznačme dátum 27. júl.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]