banner-oneplus2
Vlastníci OnePlus One pozor. K dispozícií je nová verzia nadstavby OxygenOS 2.1.4, vydaná oficiálne od OnePlus. Bohužiaľ, narozdiel od OnePlus 2, na ktoré dostanete aktualizáciu ťuknutím prsta, tu je proces omnoho komplikovanejší.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

K inštalácií je potrebný istý stupeň technickej znalosti. Musíte vedieť, čo robíte, nakoľko jeden chybný krok vás totiž môže stáť stratu dôležitých systémových dát. Upgrade taktiež vymaže všetky vaše dáta, teda je potrebné zálohovať všetky potrebné súbory. Ďalej je potrebné odomknúť bootloader, čím telefón vystavujete istej dávke ohrozenia.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


12507100_764590550313419_5473573297278082204_n

Či sa cez všetok tento risk oplatí prechádzať je veľmi diskutabilné. Narozdiel od spomínaného OnePlus 2 totiž nedostanete väčšinu noviniek, ktoré OxygenOS 2.1.4 prináša. Obídu vás vylepšenia zvuku, manuálne nastavenia fotoaparátu či manuálne nastavenie teploty farieb na displeji. Čo získate, je Dark Mode, ktorý zmení farebný akcent vnútorného prostredia, ďalej double-tap-to-wake a povolenia aplikácií známe z Androidu 6.0 Marshmallow. Ak máte záujem, zavítajte na oficiálne fórum so všetkými linkami potrebnými pre upgrade.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP