Osemjadrový Mlais M7 v predpredaji so zľavou za necelých 160 eur

Mlais je čínsky výrobca, ktorý sa preslávil najmä modelom Mlais M52. Po tomto úspešnom smartfón predstavil novú vlajkovú loď v podobe Mlais M7, ktorá sa pripravuje na príchod na trh. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Prvým novým smartfónom, ktorý sa dostáva na trh, je špičkovo vybavený model Mlais M7, o ktorom môžeme povedať, že sa jedná o vlajkovú loď. Novinka prichádza na trh s osemjadrovým procesorom MediTek MT6752, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o kapacite 3 GB. V tele z plastového vyhotovenia nájdeme 5,5-palcový displej s HD rozlíšením. Po softvérovej stránke výrobca siahol po najnovšom Androide 5.0. Čerešničkou na torte bude pre záujemcov snímač odtlačkov prstov TouchID.

mlais_m7-3

Mlais M7 kúpite najlacnejšie v tomto obchode

Spoločnosť Mlais myslela aj na fotografických nadšencov a do svojej novinky vložila snímač od Sony, IMX135 s 13 MPx rozlíšením. Výhodou bude nepochybne aj podpora pre medzinárodné LTE siete. Zariadenie tiež obsahuje 16 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet. O výdrž zariadenia sa postará batéria s kapacitou 2600 mAh.

Nový Mlais M7 si môžete v predpredaji zakúpiť na Gearbest.com za cenu približne 158 €. Ak máte záujem a chcete si smartfón predobjednať za túto cenu, do objednávky vložte darčekový kupón s kódom M7GB.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • aa

  Presale Price: €174.73

  • Ako môžete vidieť na konci článku, využitím zľavového kupónu M7GB sa cena zníži na 158 € :)

 • as

  A daň?

 • Matej

  Mlais mám už skoro mesiac. Je to naozaj skvelý telefón. Jediné, čo by sa mu dalo vytknúť je kapacita batérie. 2600mAh je na takéto zariadenie dosť málo a keď zariadenie naozaj používam, dostať sa na výdrž celeho dňa je problém. Inak je ale naozaj skvelý !