Nové možnosti pre sledovanie športu spustil Orange ešte v polovici minulého roka, kedy predstavené balíky ponúkal len za pár eur. Cenová politika sa však v tomto prípade zmenila a predplatné išlo poriadne na hor. Orange zaviedol pri balíkoch vyššie sumy po dlhých mesiacoch, pričom sa obraňuje tvrdením, že doteraz išlo o uvádzacie ceny.

Fanúšikovia športových prenosov, ktorí pre pozeranie využívali v posledných mesiacoch Orange Sport, môžu ostať nemilo zaskočení. Ich operátor totiž zdražel ponuku balíkov aj o niekoľko eur. Zvyšovanie cien malo dopad ako na denné predplatné, tak aj na mesačný balík. K týmto dvom možnostiam však po novom pribudol aj týždenný plán.

Náhle zdraženie doterajších zákazníkov nepoteší

Jednotlivé balíky je stále možné aktivovať jednoducho pomocou SMS správy pre konkrétnu ponuku. Vyššie ceny však zákazníka nepotešia. Žiaľ, nie je známe, prečo operátor pri pôvodných cenách neuviedol, že ide len o dočasné riešenie a výška predplatného sa po čase zmení.

Predplatené prístupy k Orange Sportu si mohli športoví fanúšikovia prvého pol roka od uvedenia aktivovať cez SMS za uvádzacie ceny,“ vyjadril sa Orange v tlačovej správe.

Nenechaj si ujsť
Orange si zobral kritiku k srdcu. Operátor prezradil, aké vylepšenia pridá do aplikácie pre smartfóny

Denný balík pritom zdražel z 2 € na 3 €, mesačný balík už nestojí 4 €, ale 6 € a týždenné predplatné je dostupné za 4 €. Pre aktiváciu balíkov stačí poslať správu vo forme „SPORT DEN“, „SPORT TYZDEN“, alebo „SPORT MESIAC“ na číslo 8866.

Diváci pritom môžu vybrané programy sledovať aj prostredníctvom nového zariadenia Orange Stick, ktoré je dostupné odvčera za cenu 59 €. Limitovaná verzia potom vyjde zákazníka na 69 €, pričom s ňou získa aj prístup k sledovaniu zápasov Ligy Majstrov až do konca júna.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom