Orange si pre svojich zákazníkov pripravil novú ponuku výhod, v ktorej im prináša neobmedzené dáta a možnosť sledovania športovej televízie Orange Šport až do konca polovice budúceho roka bez ďalších poplatkov. O novinkách informoval operátor v tlačovej správe.

Medzi novými benefitmi Orange ponúka vybraným zákazníkom porciu neobmedzených dát pre sledovanie niektorých streamovacích aplikácií a možnosť sledovať Orange Šport v aplikácii Orange TV. Zákazníci, ktorí chcú nové výhody využiť, si však musia od 22. apríla aktivovať niektorý z dátových paušálov (Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive) s mesačným poplatkom od 15 €.

Nová nádielka balíkov má zákazníkom ušetriť až 22 € mesačne

Prvým je Nonstop dátový balík Video, ktorý Orange svojim zákazníkom aktivuje na celú dobu viazanosti, teda na 24 mesiacov. Druhý benefit poteší najmä športových nadšencov, ktorí až do 30. júna 2021 automaticky a bezplatne získajú stanicu Orange Šport.

Orange

Zákazníci tak k dátovému paušálu od 15 € získajú atraktívny bonus, vďaka ktorému každý mesiac ušetria celkom 22 €. V hodnote 10 € im Orange pribalí Nonstop dátový balík Video a Orange Šport získajú v hodnote 12 €. Oba benefity si zákazníci môžu užívať pri plnej rýchlosti bez toho, aby si míňali svoje predplatené dáta.

kampan zadarmo od startitup
Výhody pre milovníkov filmov a športu

Vďaka týmto výhodám môžu vybraní zákazníci Orangeu sledovať obľúbený obsah na Netflixe, HBO GO, YouTube alebo aj v Orange TV bez toho, aby míňali predplatené dáta z paušálu. Na svoje si tak prídu milovníci filmov a seriálov, ale aj športoví nadšenci.

Tým Orange Šport ponúka možnosť sledovať zápasy Ligy majstrov UEFA alebo Premier League, Fortuna ligu, 1. českú futbalovú ligu, Českú hokejovú extraligu, Európsku basketbalovú ligu, MMA, Bayern TV či Český fightning.

V ponuke mobilného internetu Orange ponúka spomínané balíky za nasledovné ceny: 
  • Data Basic – 2 GB za 10 € mesačne
  • Data Optimal – 5 GB za 15 € mesačne
  • Data Premium – 10 GB za 20 € mesačne
  • Data Extra – 20 GB za 25 € mesačne
  • Data Exclusive – 50 GB za 50 € mesačne

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom