Orange oddnes spúšťa predaj predaj balíkov satelitnej televízie Orange TV. Dostupnosť služby hlási prakticky na celom Slovensku a k vysielaniu cez satelit pridáva aj možnosť samostatnej televízie cez internet.

Zákazníci majú pri inštalácii satelitnej televízie od Orangeu viacero možností. Využiť pri tom môžu nielen nové zariadenia a infraštruktúru od Orangeu (set-top box/CA-modul, parabola, satelitný konvertor), ale aj svoje existujúce zariadenia a infraštruktúru. Ak sú teda zákazníkmi iného satelitného operátora, nový obsah môžu získať ešte rýchlejšie a bez investícií do nových zariadení.

K dispozícii je aj kombinovaná možnosť – zákazník môže využiť kombináciu nových zariadení od Orangeu a svojej existujúcej infraštruktúry alebo použiť vlastné zariadenia a nechať si zriadiť novú infraštruktúru. Inštaláciu Orange TV cez satelit zabezpečí inštalačný technik (pri službe s viazanosťou poplatok 19,90 € pri najnižšom variante Home Basic TV, pri ostatných variantoch služby bezplatne), ale dostupná je prípadne aj samoinštalácia.

Orange predstavil tri balíčky s rôznou programovou výbavou a cenou. Detaily uvádza na svojej stránke spolu s dostupnými kanálmi:

Balíček Home Basic TV:

  • Cena základného balíčka je pri 24. mesačnej viazanosti stanovená na 6 € mesačne;
  • V balíčku sa nachádza 16 kanálov z toho 12 v HD: Jednotka HD, Dvojka HD
    Markíza HD, JOJ HD, TA3 HD, Doma HD, WAU HD, DAJTO HD, JOJ plus HD, Prima Plus HD, Nova International HD, Senzi TV, TV LUX HD, ORANGE Infokanal, Óčko, Šlágr TV;

Balíček Home Optimal TV:

  • Cena základného balíčka je pri 24. mesačnej viazanosti stanovená na 10 € mesačne;
  • Viac ako 30 programov (17 v HD kvalite): dostupné sú všetky kanály z Home Basic balíka + Discovery Channel, IDX, TLC, AMC HD, Filmbox, Eurosport HD, Arena Sport 2, Sport 1 HD, Fishing & Hunting, Minimax, ZDF, BBC World, Bloomberg, France 24 AJ HD, France 24 FR HD, TV Noe, Eroxxx HD, Leo TV, Extasy, Eurosport 2 HD;

Balíček Home Premium TV:

  • Cena základného balíčka je pri 24. mesačnej viazanosti stanovená na 15 € mesačne;
  • Viac ako 50 programov (23 v HD kvalite): dostupné sú všetky kanály z Home Optimal balíka + Sport 2 HD, Golf channel, Extreme Sports Channel, Minimax, The History Channel, National, Geographic Channel HD, Nat Geo Wild, Travel Channel HD, Filmbox Premium HD, Filmbox, Extra HD, Filmbox Plus, FightBox HD, ZDF, FilmBox Family, FashionBox, Fast&Fun Box HD, DocuBox HD, 360 TuneBox;

Orange ponúka ku každému balíčku možnosť dokúpiť si ďalšie programy, ktoré sú rozdelené do kategórií. Na výber sú dostupné klasické možnosti s dokumentami, detskými či filmovými kanálmi. Operátor už skôr ohlásil aj príchod nového športového kanálu Orange Šport. Bližšie sme čas vysielania, obsah aj moderátorský tím opísali v predchádzajúcom článku.

Najväčším ťahákom je pritom exkluzívne vysielanie futbalovej Ligy majstrov. V Orange TV bude možné získať kanály Orange Športu prostredníctvom vlastného balíčka za 3 €, alebo spolu s ďalšími športovými kanálmi za 4 €.

Orange TV cez internet ako samostatná služba

Pre tých, ktorí nemajú zavedenú optiku alebo nemôžu využiť satelitný príjem signálu, zároveň Orange spustil novú službu Orange TV cez internet. Zákazník ju môže využívať prostredníctvom set-top boxu (Arris VIP 4302) a sledovať ju na svojom televíznom prijímači. Ale vysielanie môže sledovať aj cez aplikáciu v tablete a smartfóne, alebo prostredníctvom internetového prehliadača (Chrome) vo svojom notebooku či počítači.

Služba Orange TV cez internet ponúka dve úrovne, a to Basic a Optimal. Prvá možnosť s viac ako 16 TV stanica vyjde na 6 € pri 24 mesačnej viazanosti. Bohatší program s viac ako 30 kanálmi stojí 10 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom