Najnovšie snímky Oppo R9S ukazujú inovatívny dizajn antén

banner-honor-8Oppo nám už čoskoro predvedie nový smartfón. Nebude sa však jednať o žiadneho zabijaka vlajkových lodí. So správne nastavenou cenovkou sa z neho môže stať vynikajúci smartfón pre masy so zameraním na úžasné fotografie a ,,selfíčka“.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Len nedávno sme sa dozvedeli špecifikácie a teraz máme aj lepšiu predstavu o dizajne. Na internet unikli snímky, na ktorých sa aspoň čiastočne nachádza zadná strana nového smartfónu. Tie prezrádzajú hlavne použitie nového dizajnu antén. Oppo sa rozhodlo antény schovať pod tri tenké vodorovné pásiky, ktoré vedú od začiatku až po koniec konštrukcie. Prvá trojica sa nachádza tesne pod fotoaparátom a druhá naspodku. Výrobca tak vyriešil umiestnenie antén skutočne unikátne.

Honor 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oppo_r9s_04

Ďalšia fotografia sa zameriava na snímač fotoaparátu. Oppo R9S použije na prednej aj zadnej strane 16 MPx snímač Sony IMX398. Oba snímače majú veľmi nízku clonu f/1,7. Tá zabezpečuje vysokú priepustnosť svetla a snímač tak bude vynikať aj v horších svetelných podmienkach. To, že bude model R9S zameraný práve na fotografie, dokazuje aj tvar uzávierky v logu.

Čo sa hardvérovej výbavy týka, smartfón pod kapotu dostal procesor Qualcomm Snapdragon 625 spolu so 4 GB RAM pamäťou. Interné úložisko dosahuje kapacitu 64 GB. 3010 mAh batéria disponuje aj vlastnou technológiou rýchleho nabíjania VOOC. Vďaka nej môžeme zo smartfónu ,,vyžmýkať“ až 10 hodín hovoru už po piatich minútach nabíjania. Technológia je schopná za 15 minút nabiť batériu až na 2500 mAh, čo je viac ako 83 % celkovej kapacity. Pripravovaná novinka bude predstavená 19. októbra. Na oficiálnej stránke Oppo si môžete pozrieť aj trochu detailnejší náhľad dizajnu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
17%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.