banner-oneplus-3Oppo R9S bolo predstavené ešte v októbri minulého roka ako nástupca staršieho R9 (F1 Plus). K dispozícii sme mali tri veľmi hodnotné farebné prevedenia, a to zlaté, ružové-zlaté a čierne. 

Aby sa na Oppo R9S len tak nezabudlo, výrobca ho oživil predstavením nového farebného prevedenia. Ide o špeciálnu novoročnú edíciu pod názvom „New Year Anniversary Edition“. Ak si už náhodou Oppo R9S v červenom prevedení videl, máš pravdu. Pred dvomi týždňami totiž vyšla špeciálna edícia herečky Yang Mi. Táto novoročná edícia je so spomínanou Yang Mi edíciou úplne identická, až na absenciu loga na zadnej strane.

oppo-r9s-red-editionzdroj fotografie: Dgtle 

Výbava smartfónu sa nijak nezmenila a naďalej tak disponuje 5.5-palcovým FullHD displejom s ochranným sklom Gorilla Glass 5, procesorom Snapdragon 625, 4 GB pamäťou RAM, 64 GB úložiskom a zachovaný ostal aj rovnaký 16 MPx fotoaparát na zadnej a prednej strane. Kapacita batérie dosahuje 3010 mAh a nechýba ani skener odtlačkov na prednej strane či podpora DualSIM.

oppo-r9s-red-edition-8zdroj fotografie: Dgtle

TIP: Oppo R9s a R9s Plus oficiálne: Luxusný dizajn, špičkový fotoaparát a „nečínska“ cena

Zásadnou zmenou je teda len farba zariadenia, pričom červená viac zvýrazňuje plastové predely antén. Nijak to však dizajn nekazí a smartfón vyzerá, jedným slovom, výborne. Napriek tomu, že je v červenom prevedení, všetko príslušenstvo je naďalej biele. Novoročná edícia sa dostane do predaja 11. januára s cenou okolo 390 €.

oppo-r9s-red-edition-6zdroj fotografie: Dgtle 

Vychutnaj si túto novú edíciu z viacerých uhlov:

zdroj fotografií: Dgtle 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP