Oppo Find 9 so Snapdragonom 820 spozorovaný v AnTuTu

banner-p9Technologický svet netrpezlivo očakáva predstavenie novinky Oppo Find 9. Doteraz sa oficiálne špecifikácie nepotvrdili, no posledné údaje z populárnej benchmarkovej aplikácie Antutu odhalili možné parametre novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V aplikácii sa objavilo zariadenie Oppo s označením Oppo x9007, ktoré by podľa predbežných informácií mohlo zodpovedať menej vybavenej verzii Oppo Find 9. Vyzerá to tak, že aj slabšia verzia nového smartfónu spoločnosti Oppo prinesie tie najlepšie špecifikácie. Srdcom zariadenia bude pravdepodobne Snapdragon 820, ktorému bude sekundovať 3 GB pamäte RAM. Vnútorné úložisko by malo priniesť kapacitu 32 GB. Možnosť rozšírenia internej pamäte pomocou microSD kariet je neznáma, podobne ako uhlopriečka displeja, no vieme, že ponúkne FullHD rozlíšenie. Špecifikácie dopĺňa dvojica fotoaparátov s veľkosťou 16, respektíve 4 MPx. Najnovší Android 6.0 Marshmallow je samozrejmosťou.

Oppo Find 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oppo-find-9-low-version

Predošlé informácie hovorili o Super VOOC technológii rýchleho nabíjania a 2500 mAh batérii, no zatiaľ sa nič z toho oficiálne nepotvrdilo. Podľa špecifikácii z aplikácie Antutu je pravdepodobné, že ide o menej výkonnú verziu pripravovaného Oppo Find 9. Vlajková loď by mohla priniesť až 6 GB RAM, 4K rozlíšenie displeja a rozšírenia by sa mala dočkať aj vnútorná pamäť, no zatiaľ ide len o dohady. Cena najvýkonnejšej verzie je odhadovaná na približne 540 €. Uvidíme, čo Oppo Find 9 za túto nie práve najmenšiu čiastku ponúkne. Na oficiálne predstavenie si budeme musieť ešte počkať, podľa dohadov by mohol byť smartfón predstavený v júni.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]