banner-oneplus-3
Hoci sa spoločnosť Oppo v našich končinách a rovnako aj v celej Európe neteší veľkej obľube, situácia v ázijských krajinách je diametrálne odlišná. Zariadenia od tohto výrobcu sú na najväčšom mobilnom trhu sveta stále obľúbenejšie a trhový podiel tejto ambicióznej spoločnosti sa zvyšuje každým dňom.

Tou najznámejšou modelovou radou od Oppo je bez pochýb rada Find. Týmto označením disponujú len vlajkové lode, ktoré zakaždým prekvapia nekompromisnou porciou výkonu, prepracovaným dizajnom či výnimočnými fotografickými parametrami. Doteraz posledným prírastkom tejto modelovej rady bol model Find 7, ktorý však uzrel svetlo sveta už viac ako dva roky dozadu. Konečne sa tak objavujú informácie o dlho očakávanom nástupcovi, ktorý by mal byť označený ako Oppo Find 9. Tieto informácie potvrdil známy analytik Pan Jiutang, ktorý odhalil aj zopár základných parametrov.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oppo find 9 leak

Na prednej strane zariadenia sa bude rozprestierať 5,5-palcový Super AMOLED displej s 2K rozlíšením. V jeho útrobách bude ukrytá neuveriteľná porcia výkonu, o ktorú sa postará ešte nepredstavený procesor Qualcomm Snapdragon 835 v spolupráci s 8 GB pamäte RAM či 128 GB interným úložiskom. Zadná strana ponesie 21 MPx duálny fotoaparát, ktorý sa bude môcť popýšiť SmartSensor technológiou stabilizácie obrazu. Naopak selfie snímač dostane do vienka vysoké 16 MPx rozlíšenie. Okrem toho bude Oppo Find 9 obdarený 4100 mAh batériou, ktorá sa bude dobíjať rýchlosťou blesku vďaka technológii Super VOOC.

oppo-find-9

Po systémovej stránke sa očakáva najnovší Android 7.0 Nougat, ktorá by mal byť obalený do známej grafickej nadstavby ColorOS. Rovnako sa môžeme tešiť na použitie prémiových materiálov, či skener odtlačkov prstov, ktorý nájde svoje umiestnenie na zadnej strane. Aby toho nebolo málo, tak uniklo aj zopár renderov, ktoré naznačujú možnosť modifikácie zadného krytu. Vzhľadom na fakt, že ide o predbežné dohady však treba brať tieto obrázky s miernou rezervou.

TIP: Samsung a Apple nahradili v Číne lacnejší výrobcovia, porážajú dokonca aj Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP