banner-zuk-z2-fixed
V posledných mesiacoch sa dvaja čínski výrobcovia pochválili smartfónmi zameranými na kvalitné selfie fotografie. Máme na mysli Vivo X7, X7 Plus, respektíve Oppo a jeho F1 a F1 Plus

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oppo však stále nemá dosť a chystá sa vydať ďalší smartfón s veľmi kvalitným predným fotoaparátom. Reč je o Oppo F1s, ktorého predstavenie výrobca práve potvrdil zverejnením teaseru. Špecifikáciám sa však uniknúť nepodarilo a tak nepoznáme takmer žiadny kúsok použitého hardvéru. Spomínaný predný selfie fotoaparát by však mohol mať 16 MPx rozlíšenie, podobne ako Oppo F1 Plus, či Vivo X7 a X7 Plus. Padla zmienka aj o prednom hardvérovom domovskom tlačidle, ktoré v sebe bude integrovať snímač odtlačkov prstov s rýchlosťou odomknutia 0,22 sekundy.

oppo-F1s-invite

TIP: Oppo F1 Plus oficiálne: Selfie smartfón so 16 MPx predným fotoaparátom

V prípade, že sú informácie o 16 MPx snímači pravdivé, je dosť možné, že sa bude jednať len o akúsi odnož zo smartfónu Vivo X7 alebo X7 Plus. Oppo a Vivo sú totiž vlastnené rovnakou spoločnosťou. Podrobnosti sa dozvieme už 3. augusta o 12:00 na oficiálnom predstavení. Samozrejme, my vám prinesieme všetky podrobnosti.

Oppo F1 Plus

Oppo F1 Plus

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom