banner-redmi-3
A je to tu zas. Neprejde deň a hodina, kedy by sme nepočuli o vlajkovej lodi Xiaomi Mi5. Spoločnosť sa nijako netají svojím novým prírastkom a verejnosť pozná kompletné špecifikácie spolu so vzhľadom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Naše informácie o Xiaomi Mi5 dnes obohatili ďalšie obrázky, ktoré ukázali chystanú vlajkovú loď v novom, bielom prevedení. Obrázok, ktorý však unikol na verejnosť iba pred niekoľkými hodinami nás úplne zarazil. Nový koncept smartfónu sa absolútne nepodobá na dizajn z predchádzajúcich únikov. Ak sa pozrieme na dizajn bližšie, vidíme, že zadná strana je úplne totožná ako v prípade smartfónov z línie Redmi. Domov si tu našiel 16 MPx objektív, snímač odtlačkov prsta, laserové zaostrovanie a duálna prisvetlovacia LED dióda.

Xiaomi Redmi 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-black_1

Stále si však myslíme, že tento záhadný smartfón nie je Xiaomi Mi5, ale jedná sa o ďalší mid-end, ktorý bude taktiež predstavený tento rok. Vynára sa aj alternatíva, podľa ktorej je tento smartfón výkonnejšia verzia so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Indíciou by mal byť displej, ktorý má ponúknuť 2K rozlíšenie a mal by byť tiež bez 2.5D zahnutia po stranách.

xiaomi-mi5-black_2

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú