banner-oneplus2
S pripravovaným príchodom novej vlajkovej lodi OnePlus 3 nastáva čas uvoľniť sklady pre nováčika. A ako najlepšie uvoľniť sklady? No predsa zlacnením staršieho tovaru. Ak ešte zvažujete kúpu nejakého z týchto zariadení, teraz je ten správny čas.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus One

OnePlus dneska zaviedol zľavy na všetky doteraz vyrobené zariadenia z ich oficiálneho e-shopu, ktorý samozrejme doručuje aj na Slovensko. V ponuke nájdeme stále aj zberateľský kúsok, ktorým to všetko vypuklo. Legendárny smartfón OnePlus One, ktorý stál pri založení spoločnosti je teraz k dispozícii za 250 € pri verzii so 64 GB interným úložiskom.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-one

OnePlus 2

Výkonný „zabijak vlajkových lodí 2016“, OnePlus 2, tiež výrazne zlacnel z ceny 345 € na príjemných 319 €. Za túto nízku cenu dostanete nadupaný Snapdragon 810, 4 GB RAM, luxusnú konštrukciu, širokú komunitu užívateľov a plnohodnotné 4G mobilné pripojenie.

OnePlus 2

OnePlus X

Najnovší smartfón spoločnosti, OnePlus X, klesol až na 239 €. Toto zníženie ceny spôsobilo, že ešte v priebehu dnešného dňa sa skladové zásoby úplne vypredali. Ak túžite po nádhernom dizajne v kombinácii s AMOLED displejom, budete si musieť chvíľu počkať, než dôjde k naskladneniu nových kusov.

oneplus-x-recenzia-nahlad
To však stále nie je všetko. Ak ste si pred pár dňami kúpili svoj nový OnePlus smartfón, OnePlus vám do 14 dní od nákupu vráti cenový rozdiel späť, ak o to požiadate na ich zákazníckej podpore. Nezabúdajte ani na to, že OnePlus 3 bude predstavený už 14. júna.

Zdroj: OnePlus.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom